Lista ocen Citroen Jumper I 2.8 HDi 128KM 94kW 1999-2006 (18)

~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Ogólnie mam do Jumpera ogromne zaufanie. Jeździłem wieloma egzemplarzami w różnym wieku i z różnym przebiegiem. Uważam, że jest to najlepsze auto dostępne na rynku.
~Paweł
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Jak tankujesz dobre paliwo, to wszystko jest ok. Jak na tą moc trochę słabo elastyczny, ale to też wina skrzyni biegów (Silnik)
~AsaEl
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Po rozwiazaniu problemu z wcześniejszymi usterkami autko było by całkiem przyzwiote, Tak duża ilość Elektroniki w aucie nie zawsze wychodzi na dobre np serwis wprost powiedział że nie naprawi tego, do dnia dzisiejszego nie znalazłem śmiałka co zabrał by sie za sprawdzenie instalacji świecy płomieniowej
3,8
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Kupiłem auto okazyjnie od pierwszego właściciela który o nie nie dbał ( wręcz je zapuścił). Wpakowałem w nie około 4000 zl i teraz chodzi jak marzenie. Dory jako auto na trasy do 500 km, odradzam 2.8 hdi jako dostawczak miejski - zbyt wiele pali, i nie potrzeba do tego 130 KM. Ogólnie jestem zadowolony
~601404420
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
troche cos w niej chrobocze i czesto czujka od wstecznego mi sie sypie (chyba zle trafilem z mechanikiem co wymienial) (Skrzynia biegów)
~Grzegorz
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Biegi; pięć do przodu i jeden do tyłu :) w mojej ocenie bardzo dobrze dobrane przełożenia, które pozwalają na ekonomiczna jazdę i jednocześnie gdy potrzeba nieco docisnąć (np. podczas wyprzedzania) mam mozliwość skorzystania z pełnej mocy. (Skrzynia biegów)
~LukaSSS
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
najmocniejsza wersja 200tys km bezawaryjnie zimną odpala za pierwszym razem IDEAŁ (Silnik)
3,3
~ag
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
na razie niby duperele ktore zdarzyc sie nie powinny, ale zapakowac sie jest w co
2,7
~Marek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
130 KM nawet daje się poczuć i to tyle jeżeli chodzi o silnik. Wycieków oleju 3 warsztat nie potrafi opanować. Nagminnie urywają sie śruby mocowania alternatora i całość brzęczy na wolnych obrotach. Podczas uszczelniania silnika wymiana przetartych panewek, rozrządu i sprzęgła 5000 złotych. Wymiana czujnika temp powietrza 800 złotych. Wymiana czujnika cisnienia paliwa 800 złotych (gasł mi na trasie co 2-5 kilometry). Zamokło mi coś podczas... (Silnik)
3,7
~Zb.Szewczak
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
rozkłaqd i wielkość lusterek do minimum zniejsza martwe pole (Widoczność)