Lista ocen Citroen Jumper II (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Na rynku są znacznie lepsze oferty takich typów samochodów zawsze kupowałem nowe samochody i ten jest najgorszy nawet Fiat było znacznie lepszy i tańczy w utrzymaniu.
~Tomek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Jedyna wada bezustannie przepadającą sie opornica biegow nawiewu ,była także usterka imobilaisera przy 409 tys km po 4 latach eksplowatacji
~albatros
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
przez 8 lat dwoma Ducato zrobiłem ponad 500tyś każdym z nich nic nie robiąc przy silniku prócz 5-biegu. Tym tyle chyba nie dojade !!!!!!!
~DOR-CEL
Rama z pojedynczą kabiną 3.0 HDI 157KM 115kW
Doskonałe i wzorowe auto dostawcze profesjonalny partner do pracy w transporcie :) takie powinny być auta dostawcze :)
~diabeł
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Jaka cena takie auto, nie ma co narzekać ale przechwalać też nie można, auto ma kilka niedociągnięć ale trzeba z tym jakoś żyć.
~Bożena
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Brak rzetelości podczas serwisowania auta spowodowało iż teraz borykam się z pekniętymi drzwiami o CITROENA TO MAŁO INTERESUJE.
~leszek
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
miłe , ładne i co najważniejsze najtańsze auto w tej klasie ( 56000 zł za nową ramę L4 ) , polecam bo niema co szukać , silnik super
~macio kierowca
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Jeździłem kilkoma autami dostawczymi w róznych rocznikach, uważam że z nowych aut cytryna jest godna uwagi z tym silnikiem
~Juumper
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jumper 2.2HDI 120km mam od pół roku. Samochód bardzo przyjemny i wygodny. Na dłuższe trasy bardzo fajnie.
~kierowca
Platforma 2.2 HDI 120KM 88kW
jak na auto firmowe to bardzo duże przestoje a co za tym idzie tracisz pieniądze bo auto nie zarabia