Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (75)

~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Przeciągała się naprawa mojego auta, a że nierzadko miałem problem z ustawieniem wszystkiego pod kątem postawienia auta swojego i dziewczyny u mechanika, zacząłem szukać jakiegoś możliwe najprostszego w naprawach diesla jako rezerwowego auta. Przypadkiem 3 km od domu ktoś sprzedawał zastane Saxo z padniętymi hamulcami, robiące wcześniej jako wół roboczy. Kupiłem, doprowadziłem do ładu (remont hamulców, wymiana McPhersona ze względu na pękniętą...
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Ogólnie auto w tej wersji silnikowej jest dobrym wyborem. Za niewielkie pieniądze można znaleźć sympatyczny i bardzo ekonomiczny samochód. Jedna rada dla kupujących ten model: dokładnie sprawdźcie podwozie czy nie jest skorodowane. Pomimo, że karoseria jest w ocynku i rdza tego nie atakuje tak i podwozie należy dokładnie sprawdzić razem z progami. Auto jak na swoją klasę jest równie wygodne i dobrze wyposażone.
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
idealne auto na dzisiejsze czasy:) w miarę tanie części i niski koszt utrzymania :) i tani w zakupie:)
~MantissPL
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Auto typowo miejskie ze względu na fotele, ale całkiem przestronne i MEGAekonomiczne. Z ciekawostek: 1. 50" calowa plazma Panasonic w kartonie wszedł i 100 km jazdy:). 500 kg maku z bakaliami na trasie Szczecin - Berlin to nie problem - miny celników i policji niemieckiej bezcenne. 2. Trasy 1200 - 1500 km idzie przeżyć, ale ze względu na hałas przy 160km/h, i miejskich fotelach przerywajcie kawą. 3. Dał rade nawet w górach. 4....
~Piotrr28
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Koszt zakupu nowego ale i także uzywanego samochodu, ergonomia oraz nie najgorszy komfort podróżowania w tej klasie samochodów zasługuje na najwyższą ocene.
~Piotr
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Bardzo małe spalanie w trasie ok 4l. troche mułowaty najgorzej jest jak przesiąde sie z 407HDI do niego. (Silnik)
3,4
~VOYTEC
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Najmocniejszą stroną tego auta jest silnik, nietrwałe tylne zawieszenie to mit, natomiast przednie to porażka. Bardzo dobre blachy.
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Małe auto do jeżdzenia w 1-2 osoby dla myślących ludzi a nie szpanerów. Dla mnie bomba
~Tomi
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
słaby silnik, diesel bez turbiny, ale o to tutaj chodzi - im słabszy silnik, tym niej pali. Chociaż, podczas jazdy na trasie, bez pasażerow wyprzedza nawet nie najgorzej. Na tę ekonomikę dynamika jest naprawdę niezła. (Silnik)
4,1
~Tak, ale z klimą i mocniejszym silnikiem
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Miejskie auto z oszczędnym dieslem. Dobry i tani wybór dla początkujących. Tani w eksploatacji, ale nie ma ideałów..