Lista ocen Citroen Xantia I Kombi (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~inspektor
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Co do widoczności to problemem jest widoczność do tył tak jak w każdym kombii, ale na lusterka zewnętrzne cofa się wprost wyśmienicie a to za sprawą tego iż xantia jest lekko zwężana ku końcowi. Dodatkowym utrudnieniem jest zbyt niska szyba i jeśli zatrzymamy się bezpośrednio przed linią zatrzymania na skrzyżowaniu to troszkę musimy się odchulić do przodu aby zobaczyć jakie światło nadaje sygnalizator umieszczony nad pasem ruchu. Poza tym super.
~Wiarygodny Użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Przyzwoita, chociaż zwężający się tył wymaga częstszego użycia lusterek bocznych. Irytujące położenie centralnego lusterka: przy dopasowanym siedzeniu trzeba przechylać głowę przy skręcie w prawo, bo dokładnie zasłania widoczność w prawo - spokojnie mogłoby być wyżej o całą wysokość. Poza tym bez zastrzeżeń, widok na zawieszone światła sygnalizacji z miejsca pole position :) swobodny.
~TRG42
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
widoczność... kombi wiem gdzie się tył kończy... dużo szkła... dobre lusterka... nie jak w skodzie prawe co nic nie widać... nie wiem da czego ale też i pasek też takie coś ma... nie piszę tego po to aby pluć na VW ale po to aby uświadomić że nie tylko niemcy potrafią robić dobre auta !
~Mirek
Kombi 2.0 i 121KM 89kW
W wersji kombi jest ok. Jak sie podjedzie za blisko świateł zawieszonych nad drogą, to można je ogladać tylko przez szyberdach. Lusterka mogłyby mieć zakrzywienie poszerzające kąt widzenia.
~dziadek@bydnet.com.pl
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
do przodu ok (pomaga regulacja wysokości fotela), na boki też dobrze, do tyłu nieźle w trakcie jazdy, kiepsko przy cofaniu - w kombi wysoko tylna szyba; siatka na szczęście łatwa do opuszczenia
~Pierwszy użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
dobra, wysokim kierowcom, mimo regulacji wysokości fotela, może przeszkadzać nieco zbyt nisko ustawione lusterko wewnętrzne, które trochę zasłania widok na drogę
~admin@mariuszpapa.com
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Jako że zawsze jeździłem duzymi autami xantia nie sprawia mi kłopotu nawet moja zona która jest niższa niż ja powiedziała \"masz fajny wózek mężu\" czyli jest OK.
~świerza cytryna
Kombi 2.0 i 121KM 89kW
Nie jest tak źle, jsk ludzie piszą. W klasie dużych kombi to norma. Mam elektryczne lusterka, które po zmianie na wsteczny zmieniaja kąt ustawienia, żeby było lepiej widać.
~herber
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
bez zarzutu. jak w każdym aucie jest taka miejsce zasłaniające ale mi to akurat nie przeszkadza. jak to mówią: zlej baletnicy przeszkadza nawet rąbek....
~FAN XANTII
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
Regularne obrysy auta i dobry promień skrętu. Łatwiej mi się xantią kombiakiem wkręca kopertę niż focusem kombi.
Citroen Xantia I Kombi