Lista ocen Citroen Xantia II Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW 1998-2001 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Scorsesse
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Przy większych opadach deszczu parują szyby. Nawiewy są sterowane elektryczne a nie analogowe więc trudniej ocenić czy wszystkie klapki działają prawidłowo. Klimę mam obecnie uszkodzoną - rozszczelniony kompresor. Czynnik ucieka. Według serwisu wszystkie inne elementy są trwałe. Niestety w moim przypadku regenerowana pompa z gwarancją to wydatek rzędu 800-1000zł..
~Martinello
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Gdy pada duży deszcz parują szyby. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Szybko się nagrzewa. Na temat klimy powiem tylko tyle, że dobrze jak w chwili zakupu działa, a następnie stan ten się utrzymuje :) Gaz uciekł klimy brak :) Mam obecnie cztero-strefową sterowaną przyciskami na drzwiach.. :)
~Scorsesse
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Nie wiem jak w innych Xantiach ale u mnie wystarczy trochę deszczu i szyby obardzo parują. Ogrzewanie - nagrzewa się szybko i grzeje bardzo mocno, klima - u mnie popsuta od zakupu - nie naprawiam bo mi nie potrzebna - lubię lato :)
~Qba
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Jest OK, jedyny problem to tylne boczne szyby, przy duzej wilgotnosci powietrza ciagle zaparowane, cieple powietrze z nawiewow leci po paru minutach nawet jak bylo -15 stopni i to duzy plus!
~jankier
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
W zimę benzyniak nagrzewa się bardzo szybko. Zazwyczaj trzeba poczekać tylko, aż samochód się podniesie i już leci ciepłe powietrze.
~wilkong
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
klima super, z tyłu chłodek dociera chwilkę później, ogrzewanie jeszcze nie wiem, pewnie też ok ;p
~PN1500
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Bez uwag. Klimatyzacja automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę ( na suwaku :) )
~citron
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Doskonale. Sprawnie i cicho działająca klimatyzacja podnosi komfort jazdy.
~steff
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Bez zarzutu. Klimatyzacja automatyczna, choć sterowana suwakami.
~twister
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Nie ma zastrzeżeń.Automat,choć nie klimatronik ,działa bez zastrzeżeń.
Citroen Xantia II Liftback