Lista ocen Citroen XM I (72) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cytryna
Hatchback 2.1 D 12V 82KM 60kW
Właściwie to materiały eksploatacyjne, rozszczelnienie pompy wtryskowej przy dźwigni gazu(malutki oring) awaria alternatora a po 200tys zaczęła trochę pocić się pompa LHD.
~Arek
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Niestety mnogość "pstyczków-elektryczków" powoduje od czasu do czasu jakieś awarie, pęknięcie jakiegoś głupiego przewodu hydraulicznego potrafi unieruchomić cały samochód
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Wymieniłem tylko jedną żarówkę świateł stop. Żarówki świateł mijania wymieniam regularnie jesienią. Poprawiłem izolację jednej wiązki kabli.
~Jacek labodki@tlen.pl
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Częste drobne usterki z elektryką szyb i zamków szczególnie zimą, pękające rurki gumowe(ze starości) wszystkie drobiazgi można zrobić samemu.
~de goll
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
nie miałem bardziej awaryjnego auta! no chyba że komuś nie przeszkadza że coś piszczy,cieknie lub lata bo ma luz!
~marek
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Zawsze znajdzie się coś co może się zepsuć. Ostatnio myślałem, ze wszystko działa, a tu nagle pękła przekładnia nawiewów.
~konrad 1501@o2.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
mialem kiedys Renaulta i Citroen ma takie malutkie mankamenty ,ale jak wszystko co mam odpasc juz nam odpadnie to jezdzi sie swietnie
~marcin-radon1@wp.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
dwunastoletni samochód bez problemu przechodzi badania techniczne i to bez żadnej dodatkowej motywacji dla diagnosty
~Kaz
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
jeżdzę 3 lata jazdy i 2 usterki pękł jeden gumowy wąż i nie działa elektryka tylniej szyby. Wszystko naprawione niewielkim kosztem
~Dawid Farmuga
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
El szyby, obrotomierz, prędkościomierz, el szyberdach, ciągle otwierające się schowki, to tyle tak na szybko