Lista ocen Citroen Xsara Picasso (282) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yoyo
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Na 1 i 2 jest strasznie "wołowaty"-chyba że przciśnie się mocniej ale wtedy na wskaźniku zużycia pojawia się 15 litrów na 100 km i więcej:(((((
~Monte Christo
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Prowadzi się nienajgorzej. Niezbyt stabilny na zakrętach i czuły na podmuchy boczne. Zawieszenie nieco miękkie. Duży promień zawracania.
~kks2001
Picasso 1.6 95KM 70kW
Citroen jest fajny bo mięciutki i dobrze amortyzuje wszystkie nierówności - zobaczymy jak w serwisie wypadnie po wojażach na naszych drogach
~jarand
Picasso 1.6 95KM 70kW
Jak na francuza, to dość twarde zawieszenie. Wcześniej miałem Renówkę i była bardziej miękka. Manewry parkingowe to udręka - duży promień skrętu!
~Andrzej Rotter Warszawa
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie mam żadnych kłopotów. Utrzymuje w jak najlepszym stanie ogumienie i czasem wymieniam elementy zużywajace się - normalna eksploatacja.
~DAWID
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
dardzo dobrze trzyma sie drogi i zakrętów ale na dobrych oponach i z 16 calowymi felgami, ale na 15 tez dobrze sobie radzi jak na minivan
~JA
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
jak na taki samochód to ideał. jedyną wadą są trochę skrzypiące elementy gumowe ale tylko w czasie zimy kiedy dostanie się piasek lub inne zanieczyszczenia.
~schwarz
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
wg mnie dobrze trzyma się drogi, pewne prowadzenie na zakrętach i przy większych szybkościach; stosunkowo duzy promirń skrętu (szeroki rozstaw osi)
~zino
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dość szybko kończą się łączniki stabilizatorów ale to nie dziwne skoro na jednej ulicy mamy milion studzienek itp.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso
9,3
~pawlaq
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Miękkie sprężyny dają dużo komfortu w mieście, ale na trasie trzeba uważać na ostre zakręty bo przechyły nadwozia są znaczne.