Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW 2004-2010 (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Tylko sprzęgło z kołem dwumasowym. Wymieniane w tym aucie drugi raz. Raz wymieniał poprzedni właściciel, drugi raz ja. Kupiłem już z szarpiącym sprzęgłem i dzwoniącą dwumasą, jeździłem aż łożysko stanęło. Turbina super, wtryski super (leję więcej paliw premium niż zwykłych), filtr cząstek stałych - można o nim zapomnieć. Auto ma masę elektroniki i nic się nie dzieje.
~tomi28
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
tylko przeciętnie, Mam picasso 1 rok, po 4 miesiącach musiałem wymienić pompę ABS. Nowa 3500zł w serwisie :p ale na allegro z demontażu za 400zł dostałem, sam wymieniłem i działa jak trzeba. Pompa jak i układ hamulcowy są a Bosch-a. I niech mi ktoś powie że francuzy się psują! Psują się ich niemieckie podzespoły!!!
~vinc
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Po 10 tyś. obudowa sprężarki zaczęłabrzęczeć (akcaj serwisowa wymienili), Po 12 tyś. padło sprzęgło ( wymienili sprzęgło, koło zamachowe). Wszystkie usterki na gwarancji, bez problemu w ASO.
~Przemek 608-348-527
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Tu wracam do skrzyni biegów i tłumienie zawieszenie. To co wpływa na komfort i ciszę w samochodzie najbardziej zawodzi. I najgorsze to ze firma odsyła nas do domu bo twierdzą ze nic z tym sie nie da zrobić.
~Przemysław Przybyła 608-348-527
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
1. Zgrzytanie w skrzyni biegów 2. Zle działa nawiew - cały czas na nogi 3. Komputer wskazuje zupenie nie związane z rzeczywistością dane 4. Cholernie głośno w środku
~Seb.
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Po przejechaniu 165k km zdechł skraplacz klimy i turbosprężarka zaczyna domagać się serwisu. Poprzedni właściciel wymieniał sprzęgło.
~pawlaq
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Brak poważnych usterek, ale sposób mocowania koła zapasowego woła o pomstę do nieba. W krytycznej sytuacji okaże się zapieczony rdzą.
~zloomi@wp.pl
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Brak jakichkolwiek. Włącznie z zawieszeniem wszystko działa bez szfanku. Albo uważam na dziury albo po prostu dobre.
~gizio
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
hm ja do tej pory nie ma! auto ma 21000 - poluzowanie kostki gdzies kolo rozrusznika - auto czasami nie odpalało!
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
6,9
~Wojtas
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
p 7000km zapalila sie kontrolka od silnika; w warsztacie nic nie stwierdzili - zresetowali komputer; na razie bez problemu