Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW 2004-2010 (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Komfortowe zawieszenie, jak dostanie w kość na dziurze, to zahałasuje. Poza tym ciche, komfortowe, pewne. Układ kierowniczy dla mnie w sam raz. Nie psuje się. Wymieniony jeden przegub, łączniki stabilizatora. Hamulce super ostre i z kontrolą trakcji.
~Seb.
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Generalnie OK, ale trzeba pamiętać, że auto jest dość krótkie i wysokie, co sprawia, że jest podatne na boczne podmuchy wiatru. No i promień zawracania - chyba w czołgu jest mniejszy :)
~vinc
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Spodziewałem się lepszego wytłumienia. "Polubisz każdą drogę" nie jest tu na miejscu. Jest w miarę komfortowo, ale mogło by być dużo lepiej. Po prostu jeździ...
~Przemek 608-348-527
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Samochód bardzo miękki. Ale to jest faktycznie cecha tego samochodu i to sie da zrozumieć w poruwnaniu do zgrzytania w skrzyni biegów. Buja na boki ale ogólnie jest nieźle
~Adrian123321
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Tutaj nie wiem co dać tak naprawdę bo z jednej strony auto miękkie wygodne ale z drugie tak średnio się prowadziło i strasznie nim bujało na zakrętach
~pawlaq
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Miękkie sprężyny dają dużo komfortu w mieście, ale na trasie trzeba uważać na ostre zakręty bo przechyły nadwozia są znaczne.
~Tomi_Cytryna
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
ESP i ABS dobrze kontrolują tor jazdy. Trochę przechyla, więc do ścinania zakrętów się nie nadaje. Ale to w końcu rodzinny VAN
~autor_nieznany
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
doskonale miekki i doskonale twardy - ot kompromis, dzieciom na wymioty sie nie zbiera, a i odpowiednio tlumi nierownosci naszych drog
~zloomi@wp.pl
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Mają na względzie iż auto jest wysokie, układ jezdny zgrany idealnie. Z powodu "wzrostu" bardzo czuły na powiewy wiatru
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
6,9
~Darek
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Dosyc miękki , do spokojnej jazdy w sam raz . Jeżdżę głownie po autostradach , bez zarzutu .