Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Hatchback

michal, 19 lat temu
Silnik 1.8 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xsara I Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
jak juz wspomnialem mam go zbyt krotko
wyprzedzanie na trasie b.dobrze,troche glosniejszy robi sie po 3000 obrotow,ale generalnie przyjemnie cichutko
mam wrazenie ze dosc dlugie przelozenie,pewne problemy ze wstecznym,generalnie dobrze
oczywiscie tyl,ale mi to nie przeszkadza. tyl podgresla dynamiczna linie xsary. cos za cos:-)
duzo zalezy od wilgotnosci na zewnatrz- bez wzgledu od modelu auta. genralnie nie ma problemu zaparowanych szyb przy jednej podrozujacej osobie
bardzo duzo miejsca. mam 185 cm wzrostu, po odsunieciu fotela kierowcy pasazer z tylu nie odczuwa ograniczenia przestrzenii na nogi
puki co mam zimowki-podobno troche glosniej anizeli z normalnymi.do 110 km/h super, mozna spokojnie konwersowac, 110-140 ujdzie, generalnie cicho, pozniej nieprzyjemnie (po 140), przejechalem moja xsara zaledwie 2tys. (swiezy zakup) ale zauwazam, ze najprzyjemniej jazda mdz.100-120.na polskie drogi to autko w sam raz, po przejechaniu 400 km (Gdansk- Slubice) nie czujesz zmeczenia, inaczej niz np. w audi a4 tdi ktorym dotychczas podrozowalem
mam 25 lat ale autkiem nie szaleje, polskie drogi to nie miejce na jazde powyzej 130km/h, choc mam silnik 1,8 i -producent podaje srednie 7.8 mi wysylo w cyklu mieszanym 6.8 . w porownaniu do niemieckich benzyniakow nie ma porownania
kupilem ja (lacznie z oplatami) za ok.14,5 tys. , z niemiec od kobiety, z drugiej reki, autko oczywiscie zadbane, przymiezalem sie do innego, np. skoda octawia, ale te sa w niemczech ok.6tys. zl drozsze, podobnie astra II, puki o jestem bardzo zadowolony (wyposazenie z klima, 4airbagi, dobrze utrzymane, w miare niskie splanie), polecam
mam ja zbyt krotko
po przegladzie-przednie hamulce,tarcze do wymiany, po prostu zuzyte

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 90KM 66kW [l/100km]

7,3