Oceny Citroen Xsara I Kombi 1.6 i 88KM 65kW 1998-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Kombi 1.6 i 88KM 65kW 1998-2000

~Blade (monikowski@gmail.com)
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo dobry samochód. Zaprzecza opinii o psujących się francuzach. Jeżdżę nim od 7 lat i nie musiałem przy nim praktycznie nic robić. Fakt-raz na jakiś czas zdarzały się jakieś drobne usterki ale ich naprawa nie wiązała się z kosztem większym niż 50-100zł. Trochę duże spalanie ale samochód jest całkiem dynamiczny. Spalanie redukuje instalacja gazowa:) Przeszedłem z tym samochodem nie jedno i w trasie i na mieście ( włączając w to wyprawy w...
~jank@tenbit.pl
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
W trakcie jazdy pod pełnym (niekoniecznie) obciążeniem z otwartym oknem w środku często cuchnie siarkowodorem. Nie pomogła wymiana katalizatora i tankowanie w różnych stacjach. Przedstawiciele Citroen Polska do wady tej (zgłoszonej w okresie gwarancji i " namacalnie" przez nich stwierdzonej ) odnieśli się ze stoickim spokojem stwierdzając, że nie mają pojęcia co to może być, bo na stanowisku diagnostycznym auto jest O.K. (brak jest tam...
4,1
~bardamu
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Rzetelne auto, mam je 13 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć, owszem, teraz to stary grat, ale i tak jeździ się bardzo przyjemnie. Czuję się pewnie jadąc tym autem, mimo wieku, wiem, że nie zgaśnie nagle na skrzyżowaniu, nie zepsuje się bez ostrzeżenia, nie będę go musiał pchać ani ciągnąć. Przez 13 lat to się nie zdarzyło.
~iwanbezdomny
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
IDEALNY samochód dla pary młodych ludzi, którzy lubią podróżować po Europie, rodzinę mają rozrzuconą po całym kraju, a kolejnych przeprowadzek już nie liczą. Tani w eksploatacji, dla dwóch osób bardzo wygodny i wyjątkowo pakowny. Jedyne czego brakuje, to trochę charakteru i mocy pod maską, ale na to jeszcze przyjdzie w życiu czas (a raczej pieniądze).
3,8
~Mariusz
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Ogólnie jak na tej klasy autko i francuza, miłe zaskoczenie. Na pewno kolejnym autem też będzie francuz, tylko trochę większy!!!ZAWIESZENIE I KOMFORT jazdy, żaden niemiec i japończyk nie mogą się tym pochwalić w swojej klasie.
~adam
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
mam kombiaka jestem b. zadowolony z pojemności wnętrza. Silnik mimo przebiegu 170 tys nie zużywa grama oleju.Układ wydechowy wymieniłem dopiero po 167 tys.Tarcze hamulcowe nie wymieniane od nowości.Na oponach letnich michelin energy przejechałem 117 tys Wymieniałem chłodnicę,nagrzewnicę,4 razy łączniki stabilizatora,cylinderek hamulcowy, 2 sworznie zawieszenia - to wszystko niezawodność nie odbiegająca od najleprzych aut tej klasy
3,3
~Nik
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
samochod ok - pomimo tych nerwow, ktorych mnie kosztowal lubie go i za dwa miesiace z zalem sie bede z nim rozstawal ..... gdyby nie masa drobnych usterek (np klapka bezpiecznikow wypada od mojego pierwszego wejscia do niego w salonie) w serwisie powiedzieli ze nie wymienia mi jej bo wiaze sie to z wymianą calej deski ! dlatego jezdze bez niej i za to wszystko tylko trojka na moze z malym plusem za kolor ktory bardzo lubie ;) .........
~rafał
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
na gwarancji wymieniono tarcze hamulcowe, 3 razy poprawiano styki poduszki powietrznej pasażera. Po gwarancji walczyłem długo z wentylatorem chłodnicy -problemy ustąpiły po włożeniu kompletu z peugota 406(dużo pewniejsze mocowanie smigła-zadnych luzów i hałasu).
~MARCIN GDYNIA
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
auto na dojazdy do pracy lub na zakupy nie nadaje sie na długie trasy i na wycieczki rodzinne SZCZERZE NIE POLECAM
~tomi
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
w kazdym aucie mozna sie do czegos przyczepic, ale jak na ten segment jest naprawde dobrze
Citroen Xsara I Kombi