Oceny Citroen Xsara I Kombi 1.8 i 90KM 66kW 1998-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Kombi 1.8 i 90KM 66kW 1998-2000

~MS
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
Tutaj nalezy dodac ze to auto jest po 7 !! wypadkach, nie raz jezdzilo trzymane do kupy sila woli, ze az ludziom sie w warsztacie wierzyc nie chcialo ze to sie jeszcze toczy, samochod zaczynam miec wrazenie ze jest niezniszczalny bo sie nikt na prawde z nim nie cacka. Silnik 1.8 jest elastyczny i zadziwiajaco malo pali a przy okazji potrafi miec na prawde sporego buta mimo ze to tylko 90 koni. Uklad jezdny nie sklania do sportowej jazdy, ale...
4,1
~Laska
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
Mam go od nowości i nic nie stracił na swojej elastyczności i walorach silnika. Bardzo ciekawy samochód. Jedyne co mi naprawde przeszkadzało w tym samochodzie to słabe ogrzewanie.
~Adam
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
Silnik1800 daje dobre rezultaty tak w mieście jak i na trasie.Mam Xsare 4 rok i nie chcę innego samochodu.Jest bezawaryjny i bogato wyposażony.
3,8
~Krzyś
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
W mieście nie jest źle. Na trasie, jeśli auto jest w pędzie, to też daje rady. Zaskoczyło mnie to, że silnik mimo załadowanego auta nie stracił dużo na zwinności. Jest w miarę cichy i francusko miękko pracuje. (Silnik)
~Tomek
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
Bardzo fajny silniczek w polaczeniu z instalacja gazowa nawet szybka jazda nie ciagnie po kieszeni:) bardzo ladnie na gazie pracuje tak jak na benzynce jak narazie bez awaryjny;) (Silnik)
~szczypiory
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
czasem, kiedy jest zimny da się wyczuć brak mocy na niskich obrotach (Silnik)
~Lukas_n@op.pl
~sebastian306
4,1
~kris777@op.pl
~januszwo@op.pl
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
ani razu nie zaliczyłem poślizgu, ale to przez ten ABS :) (Układ jezdny)
Citroen Xsara I Kombi