Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (35) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Cały czas falują lekko obroty, wymieniony rozrząd, filtry, przepustnica, wtryskiwacze paliwa, prawie wszystkie czujniki obie sondy lambda i nadal to samo :( Skrzypiące tylne zawieszenie - legendarna belka Od czasu do czasu zapala się kontrolka silnika - błąd to zestarzenie katalizatora. Przegniła chłodnica klimatyzacji w mijscu gdzie jest wentylator (nowa Hella - ok 900zł) Pomimo ocynku, pojawia rdza, najgorzej jest od spodu, szczedólnie...
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Jedyna poważna awaria samochodu to zepsuty immobiliser, jednak to typowa przypadłość \"francuzów\". W każdym z trzech który miałem wystapił po czasie ten sam problem. Wycięcie immobilisera rozwiązuje jego problem na wieki wieków. Generalnie elektryka to nie najmocniejsza strona Xsary. Przy zakupie warto również zweryfikować stan tylnej belki bo jej naprawa może sporo kosztować.
~ojojoj
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto mam dość krótko więc jest ok. Poprzedni właściciel bardzo dbał o auto i włożył w nie kilka tys. PLN wymienił rozrząd, sprzęgło, regeneracja tylnej belki, przednie zawieszenie zrobione. dlatego kupiłem to auto bo było zadbane i dobrych rąk choć nie planowałem zakupu tego modelu, ale lepiej kupić zadbane niż coś innego żeby na dzień dobry były wydatki.
~Doktorr
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Jedna poważna usterka - uszkodził się czujnik kąta przesunięcia zapłonu. Koszt naprawy w serwisie Citroena - pow. 2000zł. Naprawiłem w nieautoryzowanym serwisie - 700zł!! Dodatkowo poprosiłem o wyczyszczenie silnika bo zaczął palić ok. 7l na trasie - okazało się że 2 wtryskiwacze przestały działać a silnik miał taki nagar jakby przejechał już 500tyś km.
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
jedyny poważny wydatek to regeneracja tylnej belki z tym że jest to normalna naprawa wynikająca z eksploatacji, kolo pasowe osprzętu się wysypało 400zł z wymianą tylko oryginały polecam... sprzęgło ale to normalka, co więcej raczej nic...
~ANTONI OL
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
ilnik krokowy, sondy lambda przepływomierz(usterki zwiazane z LPG)silniki szyb,centralne zamki ,wycieki z pod pokrywy zaworów.złe poprowadzenie kabli elektrycznych (przecierają sie)silniki reflektorów,żarówki itp jak w innych markach.. ale za często!!
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Brak poważniejszych usterek.Jedyna to nieszczelna nagrzewnica,ciekło na dywaniki.Nagrzewnica BEHR kosztuje 230 złotych,oryginał BEHR insygniowany znakiem 530.Poza tym samochód super.Niezwykle udany układ jezdny.
~tomekk79@o2.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Kipiłem go we Francji, i ledwo dojechałem poszła pompa wodna (którą napędza pasek rozrządu), naszczęście w porę się zorientowałem. Kto wie czy poprzedni właściciel wogóle ją wymieniał. Ja wymieniłem ;) razem z paskiem i jest ok.
~Kazimierz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
praktycznie auto bezusterkowe, chciałbym mieć takie nowe, lecz to tylko MOJE MARZENIE i nic więcej. Jak w totka wygram, to Citroena kupię...! ! To samochód MOICH Marzeń.
~partur01@vp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
W roku 2006 i 2007 samochód zrujnował moją kieszeń,wymieniłem kolektor,który pękł,tarcze,klocki na przód i tył,sprzęgło kompletne tylna belka,tłumik środkowy i tylny.
Citroen Xsara II Kombi