Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (81)

~misio_de
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
za te pieniądze - świetne auto: praktyczne, pojemne, ładne (rzecz gustu) i niezawodne. Gdybym miał kupić za tą cenę nowe to chyba bym kupił to samo.
4,1
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Nie drogi,funkcjonalny,bardzo przyjemny w prowadzeniu,ekonomiczny,ergonomiczny,wspaniały uklad jezdny,ekonomiczny i elastyczny silnik,mało precyzyjna skrzynia biegów ktorą trzeba zrozumieć.Polecam serdecznie.
~Kazimierz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
sylwetka, przyjemna jazda, w górach super, przyśpieszenie super, podczas jazdy przyczepiony do jezdni . Zakrety super. Szukam podobnego Citroena i nie mogę dopasować do niego.
3,4
~Jarek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
W wersji break (kombi) bardzo twardy samochód, a co za tym idzie ma to swoje plusy i minusy, z tyłu wszystko trzeszczy każdy plastik dla mnie to minus, Skoda, VW, MB, Seat, Toyota każde z wymienionych aut w wersji kombi jest dużo miększe (Układ jezdny)
~Xsara 2
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Samochód świetny , nie ma środowiska , w którym by się nie odnalazł i zawiódł. Idealny na wakacje , budowy jak i sporadyczne poruszanie się po mieście , tzw "do kościółka".
4,1
~mariusz_br
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto strasznie niedoceniane. Mam je dwa lata i naprawdę pod względem wsiądź -> pojedź -> zatankuj wszystko jest jak najbardziej w porządku.
~Maxi
Kombi 2.0 i 16V 137KM 101kW
uwazam ze na auto w tej klasie jest super, mam peugota 406 ostatniej zimy testowalismy oba samochody i ten ostatni nie trzyma sie drogi w polowie tak dobrze. Po ostatnim wypadku moje zaufanie do Citroena wzroslo.
~Krzysiek M.
Kombi 1.4 HDi 68KM 50kW
Bardzo dobre auto, choć nie bez wad. Ogólnie można polecić.
3,1
~partur01@vp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
czasami dochodzą zgrzyty przy włączeniu wstecznego biegu (Skrzynia biegów)
~mjr
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Kocham to autko, jest najlepsze z tych które miałem (od Poloneza, przez SIENĘ i ASTRĘ II Comfort). Serdecznie polecam - choć z autoryzowanych serwisów już więcej korzystać nie będę.
Citroen Xsara II Kombi