Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JanuszPr@hotmail.com
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
To mój 8-my samochód w życiu (drugi Citroen - poprzednim był SAXO -1,1) i chyba ostatni!!! Mam 70-tkę i jestem już od 7 lat na emeryturze z b. dokłdnie wyliczoną ,,rentą" przez ZUS!
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
auto przeznaczone do jazdy w niedziele na dzialke, badz do pracy codziennie. Srednio dynamiczne, lecz zaskakujaco wygodne i bezpieczne wozidło
~Mariusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Od roku mam to auto powiem tyle raz mnie tylko zawiodło gdy poszła pompa paliwa i w sumie tyle reszta normalne rzeczy eksploracyjne . Z rekom na sercu polecam
~mariusz_br
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto strasznie niedoceniane. Mam je dwa lata i naprawdę pod względem wsiądź -> pojedź -> zatankuj wszystko jest jak najbardziej w porządku.
~Gietki1990
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
no cóż :) ja jestem zadowolony nie psuje się poruszam się żwawo :) komfortowo jak to mówią na głowę nie kapie jestem zadowolony i póki co nie zmienię jej :)
~ZIBI
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Polecam osobom które dużo jeżdżą, mają rodzinę do osób, nie są przewrażliwieni na punkcie jakiegoś drobnego skrzypienia, bon to się zdaża i samo ustaje.
~ammock
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jestem zadowolony z auta ponieważ wole mieć auto trochę świeższe z mniejszym przebiegiem niż teoretycznie trwalsze ale starsze i dłużej jeżdżone.
~dream4you
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Zaskakująco dobrze ocieniam Xsare. Jeździem nią 6 lat i zwidziłem nią Polską i Europę i było bardzo sympatycznie. Auto nie dostarczało większych stresów.
~Sztandi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo fajny samochód! Komfortowy i oszczędny. Jak ktoś dba o auto to także bezawaryjny. Mógłbym mieć kolejny taki sam, tyle że z większym silnikiem.
~Maros
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto bardzo wygodne, silnik rewelacyjny, spalanie super, komfort jazdy bardzo dobry. Minusy to wiek i zaniedbania poprzednich właścicieli.