Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
najładniejszy samochód z zewnątrz w tej klasie, wewnątrz zaś sprawdzony silnik 1.4 z osprzętem Boscha,pozostałe układy na poziomie, jedyne do czego można się przyczepić to miękkie tylne zawieszenie- jak na polskie wyboje, wymuszające delikatną jazdę, alo to nie wina cytrynek ale jakości dróg
~aolczyk@p.lodz.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
zawieszenie nie pasuje do auta. Jest zbyt sztywne - nie tego oczekiwałem po Citroenie. Dodatkowo komfort obniżają niskoprofilowe opony. Poza tym bajka. Duże, ciche, wygodne i oszczędne auto rodzinne. Ładnie wykończone (b. ładna tapicerka, plastiki dobrej jakości, nie trzeszczą). Bardzo wysoko oceniam silnik.
~stanislawlen@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
firma trochę oszukuje w prospektach reklamowych odnośnie zużycia paliwa, życie pokazuje coś innego, natomiast przedstawiciele citroen polska tłumaczą że uzytkownicy samochodu nie potrafią jeździć i dlatego się skarżą - brak wyjaśnienia na czym polega badanie przeprowadzane według dyrektywy UE
~sts_marek@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wizualnie zajebista ale reszta to tak jak obiegowa opinia o citroenach. Ogólnie się dowalam bo mogłem za te pieniądze miec golfa ale żona się uparła i teraz połykam tą żabę. Sam niewiele tym jeżdżę bo mam służbową skodę ale chyba jakies fatum bo niedługo mogę otrzymać berlingo zobaczymy....
~ViR
Hatchback 2.0 i 16V 137KM 101kW
Nie jest zle, za troche ponad 60 tys. pod maska 2.0, a w srodku prawie wszystko z ogrzewanymi fotelami, automatycznymi wycieraczkami, radarem cofania, komputerem pokladowy wlacznie, a do tego wiele innych dodatkow, tylko te dzwieki... nie chodzi mi o dziek seryjnego radia z 6 glosnikami, ale np. tapicerki;)
~Damian
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Tanie i dobre autko. Polecam wersję "Exclusive", bardzo przyjemnie się podróżuje - tempomat to czyste zbawienie na długich i prostych odcinkach dróg ekspresowych. W moim przypadku auto nie doznało żadnych awarii, wymianom ulegały jedynie elementy eksploatacyjne.
~nano50
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko świetne, sympatyczne i wygodne. Trochę ograniczona widoczność spowodowana nisko usadzonym fotelem kierowcy. Tanie w naprawach i dość ekonomiczne w jeździe. Pomimo małej mocy (90 KM) nie zamula i nie wlecze się jak niektóre podobne. Jestem dumny z tego autka.
~tomekk79@o2.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Mój poprzedni samochód 18 letni Peugeot 205 świetny silnik, ani śladu rdzy sprawił że zacząłem przychylniej patrzec na "francuzy". Xsara wpadła mi przez przypadek i bardzo miło mnie zaskoczyła, jedyna szkoda to że nie jest to HDI, ale pewnie następny już będzie.
~BenK
Hatchback 2.0 VTS 167KM 123kW
Zdecydowanie odradzam zakup. Od pol roku jezdze japnskim SUVem i jest to zupelnie inna bajka nic sie nie psuje, cisza spokoj komfort a parametry niewiele gorsze. Jak mijam jakiegokolwiek Citorena to jedyna mysl jaka przychodzi mi do glowy to: ZLOM, ZLOM, ZLOM:-)
~andrzej kajato@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Chciałeś to masz!!! Mimo wszystko jestem zadowolony, po naprawach i 2,5 tys.jest O.K. Autko zrobione ze smakiem, wymaga "dopieszczenia" w trakcie użytkowania (i ALUFELG!!!). Jeżeli trafimy na egzemplarz bez wad i jest kasa na mocniejszy silnik (przynajmniej 1,6) to wtedy jest TO!!