Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko nie jest piekne, nie ma super zadziornego wyglądu, nie nadaje się też na wyścigi czy gangster-kę ale jest funkcjonalne, to takie małe kombi, ekonomiczne tanie w zakupie i eksploatacji... szczerze polecam...
~MarcinG
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Zdecydowanie polecam jako auto ekonomiczne, które można bardzo tanio kupić i tanio eksploatować. Wymiana oleju co 20 tyś km. Jako auto do dojeżdżania do pracy idealne a i na wypad wakacyjny ( 500-1500 km ) też daje radę.
~jacek
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Xsara nigdy nie zawiodła na drodze jest to dobrze wyposażone auto którym przyjemnie się jeżdzi (latem tylko ze sprawną climą)zwłaszcza że używane można kupić za niewielkie pieniądze.Należy jednak liczyć się ze sporą utratą wartości
~Maxi
Kombi 2.0 i 16V 137KM 101kW
uwazam ze na auto w tej klasie jest super, mam peugota 406 ostatniej zimy testowalismy oba samochody i ten ostatni nie trzyma sie drogi w polowie tak dobrze. Po ostatnim wypadku moje zaufanie do Citroena wzroslo.
~pawo
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Posiadam wersję VTS tj. Coupe o sportowym charakterze, jestem w pelni zadowolony :-) Silnik 1.8 na ten samochod to doskonale rozwiazanie, teraz montuje sie niestety 1.6 o tej samej mocy ale gorszym momencie ew. 2.0 163KM ahhhhh :-)
~Albert
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Brak napraw i wymiany części. Zawieszenie oryginalne od nowości działa bez wymiany. Nawet klimatyzacja działa prawidłowo. Wymieniałem tylko: - olej, - pasek rozrządu - klocki i tarcze hamulcowe
~Sztandi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na początku było ok. Potem po częstych wymianach elementów zawieszenia, regeneracji belki skrętnej, alternatora czy wymianie automatu od rozrusznika, stwierdzam, że tak pięknie już nie jest.
~Piotrek1984
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Podsumowując Xsarę : Auto mało awaryjne o dynamicznym silniku z wystarczająca ilością mocy i świetnym wyposażeniu wnętrza,ładnym kształcie i wystarczającej przestrzeni za rozsądna cenę.
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Nie drogi,funkcjonalny,bardzo przyjemny w prowadzeniu,ekonomiczny,ergonomiczny,wspaniały uklad jezdny,ekonomiczny i elastyczny silnik,mało precyzyjna skrzynia biegów ktorą trzeba zrozumieć.Polecam serdecznie.
~zbyszek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
słabe wykończenie, coś skrzypi i nie wiadomo co, dmuchawa piszczy i serwis nic z tym nie może zrobic podobnie jak z poduszka powietrzna. Ogólnie ocena jakości do ceny jest więcej niz dobra.