Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateo@z.pl
Hatchback 2.0 VTS 167KM 123kW
Normalnej wielkosci kompakt ze sporym kufrem - to pod katem rodziny. Mocny silnik, precyzyjny uklad kierowniczy, pewne, twarde zawieszenie - to dla taty gdy jedzie sam ew... z zona (nie swoja)... ;-)
~Xsara 2
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Samochód świetny , nie ma środowiska , w którym by się nie odnalazł i zawiódł. Idealny na wakacje , budowy jak i sporadyczne poruszanie się po mieście , tzw "do kościółka".
~Kazimierz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
sylwetka, przyjemna jazda, w górach super, przyśpieszenie super, podczas jazdy przyczepiony do jezdni . Zakrety super. Szukam podobnego Citroena i nie mogę dopasować do niego.
~Jacek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Moje pierwsze salonowe auto. Przez 5 lat i 168 tys km zawsze mnie dowoził gdzie chciałem. Usterki drobiazgów upierdliwe, ale do przełknięcia. Dobry komfort jazdy i prowadzenie.
~atonik@onet.eu
Hatchback 2.0 i 16V 137KM 101kW
Dość duży, wygodny rodzinny samochód, cichy, oszczędny i szybki. Lekki w prowadzeniu. Przestrzeń bagażowa duuża. Nie narzekam. Mam to, co chciałem miec i cieszę się z tego!
~Krzysztof
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
to już druga xsara użytkowana tym razem od prawie 6 lat. Auto mnie nigdy nie zawiodło w trasie a to jest chyba najważniejsze. Posiadam wersję 3d - chyba najładniejszą.
~marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
autko niezawodne, super na dalekich trasach, słaba widoczność przy cofaniu, dobrze się trzyma na zakrętach, nie drogie w użytkowaniu, jeszcze orginalny tłumik, hamulce i akumulator
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochodem jeżdże od nowości, średnio rocznie przejeżdżam ok. 60 tys. km, czasami wożąc ciężkie elementy. Duża zaleta auta to dobre prowadzenie nawet z dużym obciążeniem.
~mjr
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Kocham to autko, jest najlepsze z tych które miałem (od Poloneza, przez SIENĘ i ASTRĘ II Comfort). Serdecznie polecam - choć z autoryzowanych serwisów już więcej korzystać nie będę.
~Arek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód zapewnia dobry komfort jazdy, jest ekonomiczny, sprawia solidne wrażenie. Silnik pozwala na spokojną jazdę, ale kto chce poszaleć niech wybierze VTS lub podobny.