Lista ocen Citroen Xsara II (87)

~FatBartSlim
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Przy niskich obrotach ma pewne opory, ale powyżej 3000 nieźle idzie do przodu (Silnik)
3,5
~stanislawlen@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
firma trochę oszukuje w prospektach reklamowych odnośnie zużycia paliwa, życie pokazuje coś innego, natomiast przedstawiciele citroen polska tłumaczą że uzytkownicy samochodu nie potrafią jeździć i dlatego się skarżą - brak wyjaśnienia na czym polega badanie przeprowadzane według dyrektywy UE
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochodem jeżdże od nowości, średnio rocznie przejeżdżam ok. 60 tys. km, czasami wożąc ciężkie elementy. Duża zaleta auta to dobre prowadzenie nawet z dużym obciążeniem.
~Krzysztof (kris@pg.gda.pl)
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Byloby dobrze, ale ta pompka mnie troszke przystopowala.
3,5
~chex@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jak trafisz na dobry egzemplarz to bedziesz zadowolony. Rosyjska ruletka.
~ Elzbieta Złowodzka Jetter ezj@noeedujetter.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
mój citroen to xsara picasso prestige . Jestem drugim włascicielem jeżdże nim 2 lata. Auto jest zwinne i doskonalesie układa się na zakretach. Słupki przedniej szyby troche przeszkadzaja w widocznosci krótkich odległości. Na tylnych siedzeniach brakuje rozsładanego fotelika dla dzieci .Siedzenie kierowcy jest bardzo wygodne i ma dodatkową zalete - można na maxsa siedziec przy kierownicy -przy krótkich nózkach to jest bezcenne.
2,6
~fabis2009
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Kupiłem xsare z 2002, mam ją 4 lata, jestem z niej bardzo niezadowolony. Co chwilę wizyta w warsztacie, najczęściej wysiadała elektryka, zawieszenie, a nawet takie pierdoły jak schowek. Jedynym plusem tego samochodu jest silnik. nie polecam nikomu tego samochodu, chyba że chce być z chłoakami z warsztatu na TY. Ja wyleczyłem się z Citroena do końca życia.
~Kubek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Spokojnie mogę polecić ten samochód. Stosunek jakości do ceny jest idealny. Za małe pieniądze można dostać żwawy i przy okazji dość ekonomiczny pojazd. Co do awaryjności słynnych "francuzów" to póki co jeżdżę dwa lata bez większych usterek. Najczęstsze awarie to jakieś drobnostki, z którymi łatwo sobie poradzić.
3,8
~biuro@arcus.com.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Elektronika wrażliwa na wodę i niskie temperatury, szwankują kierunkowskazy a ostatnio serwis nie może poradzić sobie z pilotem Dla palaczy: wyjątkowo niekorzystnie usytuowana popielniczka. Poza tym samochód trzeba oswoić i uelastycznić mu silnik, jedynka sprawia trudności ale to fajny i całkiem ekonomiczny samochód.
4,1
~dziadek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Posiadam to auto od lipca 2002 roku, sprowadziłem go z Belgii przy stanie licznika 3200 km. Przy stanie licznika 8700 km zamontowałem instalację gazową i do dnia dzisiejszego nie miałem poważniejszej awarii - poza wymianą zawieszenia przedniego po 60 000 km i tylnego po ok. 120 000 km. (Bezawaryjność (poważne usterki))