Lista ocen Citroen Xsara II (87)

~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochód klasy niższej. Mercedesa z niego nie zrobisz. Jeżdzę Xarą bo nie mam pieniędzy na nic lepszego. Nie ma za bardzo co narzekać z drugiej strony. W sumie jestem zadowolony. Samochód bardzo dużo traci na wartości po pierwszym roku.
~Maybach
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Oceniam to auto dobrze z uwagi na nie drogą eksploatację, ale dla mnie jest za małe i mało komfortowe. Auto nie nadaje się na dłuższe wyjazdy, zwłaszcza, jeżeli ktoś siedzi na tylnych siedzeniach. Ma pewne braki w wyposażeniu, ale to nie ta klasa, żeby oczekiwać więcej. Teraz już wiem, że auto klasy kompakt nie jest dla rodziny i chyba drugi raz nie kupił bym Xsary.
3,1
~Grigor
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Ogólnie auto oceniam przeciętnie, nie powiem cena zakupu jak na rocznik kusząca lecz już po okolo 6 miesiacach zaczęły się problemy kilka razy zawiesił się imobilajzer gdy wyjechałem i auto stało nie ruszane przez 7 dni nie chciało odpalic z niewiadomych przyczyn dopiero po długim kręceniu zaskoczyło jak narazie to tylko jednorazowy przypadek.Najgorzej ze skrzynią zaczeła blokowac sie na 2i3 biegu nie wyswietlając trybu awaryjnego. W...
3,1
~wole pomarańcze
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Nigdy więcej Xsary. Za tą cene mozna mieć dużo lepsze auto.
3,8
~sireplama
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Ogólnie jest ok, nie ma rewelacji ale nie można za specjalnie narzekać
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Na zakrętach świetnie trzyma sie drogi, zawieszenie dobre, niskie , należy uważać na wysokich krawężnikach. (Układ jezdny)
~flon
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Warto zauważyć, że Xsara jest samochodem konstrułowanym już parę lat temu, a jeszcze dziś jest autem konkurencyjnym dla najnowszych modeli. I to pod względem technicznym jak i wyposażeniowym. Xsara jest ładna i dobra, a przy tym jeszcze stosunkowo niedroga.
3,2
~Tomek14
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochód rocznik 2003 1,6 16v 110 km - rejestracja 2004. Kupiłem w 2011 listopad z przebiegiem 170 tyś obecnie 190 tyś. Awarie wg mnie ponadstandardowe to: przetarta taśma elektryczna w kolumnie kierownicy i nieczynny przez to airbag ; kontrolka niedomkniętych drzwi kierowcy ? konieczna wymiana zamka z czujnikiem; pękanie kabli w drzwiach- polutowałem; stabilizator położenia drzwi przy otwarciu zablokował się i rozsypał- drzwi nie mają skoku...
4,1
~xsara
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
bdb osiągi. super silnik na miasto, jak i trasę. Dobre przyspieszenie, przyjemne brzmienie (do pewnej granicy obrotów - potem zdecydowanie za głośny). Bardzo żywotny,nie pali oleju,tłucze kilometry od wymiany do wymiany. Bardzo ekonomiczny w każdych warunkach. Z bagażnikiem rowerowym na dachu (pustym), 2 osoby + bagaże 200km/h na autostradzie. (Silnik)
~misio_de
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
za te pieniądze - świetne auto: praktyczne, pojemne, ładne (rzecz gustu) i niezawodne. Gdybym miał kupić za tą cenę nowe to chyba bym kupił to samo.