Lista ocen Citroen Xsara II (87)

3,5
~Jackens
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
autko VTR 1.6i 16V jest naprawdę udane choć nie pozbawione paru drobnych ułomności. Denerwuje mnie zbyt krótki skok kierownicy w płaszczyźnie poziomej co przy moim wzroście skutkuje przykurczem nóg oraz mało wydajny system nawiewu powietrza. Trochę trzeszczy plastik na wykończeniach z tyłu . Jako zaletę podałbym na pierwszym miejscu wygląd, niskie zużycie paliwa i zawieszenie. Dodam, że silnik lubi wysokie obroty co nie zawsze pomaga...
4,1
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Nie drogi,funkcjonalny,bardzo przyjemny w prowadzeniu,ekonomiczny,ergonomiczny,wspaniały uklad jezdny,ekonomiczny i elastyczny silnik,mało precyzyjna skrzynia biegów ktorą trzeba zrozumieć.Polecam serdecznie.
~ktommi@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
szczegoly zawsze sie znajdzie, ale naprawde bardzo fajne autko i ma swoj klimat, w mojej wersji (Xsara II) super sprawa jest linia nadwozia
4,1
~BOSS
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
naprawde niezle na tle przereklamowanej niemieckiej konkurencji drozszej a w dodatku bez polowy wyposazenia w porownaniu do cytryny
3,1
~partur01@vp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
czasami dochodzą zgrzyty przy włączeniu wstecznego biegu (Skrzynia biegów)
~on37
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto doskonałe dla rodziny jak na czas w którym je kupiłem czyli 2001 rok, cena nie była powalajaca a porównując to co oferowała konkurencja to był wg mnie najlepszy wybór. Za full wypas cytrynę na rynku w podobnej klasie był tylko renault megane kombi, w moim przypadku o wyborze zadecydowały wzgledy estetyczne podobał mi sie bardziej wizualnie. silnik nie ma jakiś super osiagow sportowych ale nie jest tez mułem i do spokojnej jazdy bez...
~hoobciu@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Bardzo przyjemny samochód polecam wszystkim którzy chcą mieć w miare nowy samochod za rozsądne pieniądze.
~baka
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Świetny silnik, dynamiczny a jednocześnie mało pali. Jak na tę masę auta wystarcza. Jedyny minus - strasznie się grzeje, szczególnie w lecie przy obciążeniu. Potrafi regularnie gościć na czerwonym polu wskazówka temperatury. (Silnik)
3,7
~pierwsza cytryna
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Trzeba trafić na zdbany egz.W moim niektóre el. zawieszenie były oryginalne przy 200 000km.Poprzedni włąściel nic nie robił(wynika z ks.serwisowej)bo sie nie psuło.Ale po 200 zaczynał sie sypać.To klamka bagażnika,to podnośnik szyby, alternator, sprzęgło .... Bardzo wygodny do jazdy samochód.Pojemny.
~Janusz z RYBNIKA.
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto jako caloksztalt BDB.zobaczymy co bedzie dalej. Z powazaniem zadowolony posiadacz XSARY.