Lista ocen Citroen ZX Hatchback (138) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
orzewanie działa szybko i jest wydajne ,zeby latem schłodzić mam szyber działa perfekcyjnie jest zawsze przyjemnie
~piotrnowakowski11@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wentylacja nie za bardzo alee za to ogrzewanie doskonale szybko sie nagrzewa wydajnosc wentylatora nagrzewnicy zaskakujaca
~MarcinL
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie tylnej szyby - super, nawiew na przednią - super przełączniki: góra,dół,szyba - sprawne i działa znakomicie.
~tata_artur
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Nawiew na szybę bardzo słabiutki zwłaszcza na postoju jak auto jest w ruchu sytuacja się trochę poprawia. Ogrzewanie bardzo dobre :)
~herbu herbu@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kiedy trzeba grzeje, kiedy trzeba chłodzi. Szyba przednia i boczne bardzo szybko odparowują, wentylator pracuje cicho.
~BARTI
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie jest NAJLEPSZE !!! Jeździłem już ponad 15 modelami aut i żaden- powtarzam żaden tak szybko się nie nagrzewał.
~amator kierowca
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ktoś, gdzieś pisał o problemach w ZX-ach z nagrzewnicą. A co to jest nagrzewnica i gdybym chciał ją obejrzeć to gdzie mam jej szukać?
~Rafał z Bydgoszczy
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie jest super ale wentylacja do kitu.brak filtra przy wlocie powoduje wlatywanie do środka różnych rzeczy
~Jamal
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
z wentylacja od poczatku problemy, ale jestem 3 wlascicielem tego auta wiec nie wiem jak to wyglada w nowym modelu
~przemak@pocztaonet.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Ogrzewanie to ma rewelacyjne. Wentylacja jak to wentylacja, przydalaby się klima. Ale to już nie wina auta, tylko wyposażenia.
Citroen ZX Hatchback