Lista ocen Citroen ZX Hatchback (138) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fabian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dałbym doskonale bo grzeje szybko i bardzo mocno ale brak jednego ustawienia nawiewu naraz nogi stopy i szyba wszystkie auta to mają z konkurencji a tu nie jest tylko osobno.A latem jest szyberdach średnio wydajny
~AdamolSS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wentylacja działa bardzo dobrze. Nawet w zimie na dwójke wentylator włączam na krótki czas kiedy szyby są zaparowane. Bardzo szybko odparowują. Z tyłu oczywiście troszkę gorzej, ale w jeździe tył nie ma znaczenia.
~Adam
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Wentylacja w pełni ok, jeśli chodzi o ogrzewanie działa super i w samochodzie jest naprawdę ciepło, jednak wg mnie trochę za długo trzeba czekać na ciepłe powietrze w zimie, zanim silnik się nagrzeje.
~piotrex
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Daje tylko 4 za chałas jaki robi wentylacja to utrapienie .Chyba w Syrence było ciszej.Ale zimową porą jazda jest rozkoszą ciepełko i to bardzo szybko niech Golfiarze i inne niemiaszki zazdroszczą.
~honzikh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Powoli się nagrzewa, ale za to latem o dziwo leci z nawiewów chłodne powietrze i to mimo braku klimatyzacji. Szyby da się w miarę dobrze odparować, choć przy dużych mrozach trwa to bardzo długo.
~Jarek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wentylacja jest świetna. Zimą bardzo szybko się grzeje. Nawet przy 10 stopniowych mrozach nigdy nie skrobałem przedniej szyby. Wystarczy 10 minut od odpalenia auta, ogrzewanie i nadmuch na max na szybę. :-)
~pozytywny
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie miałem na co narzekać. Z szyb szybko schodziła para, silnik nagrzewał się szybko i w zimie już po ok. 1km było w aucie ciepło. Dałbym 5, ale nie miałem klimy :(
~Wisniowy
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Układ wydajny pod względem ogrzewania jak i wentylacji wnętrza, po kilometrze leci już ciepłe powietrze. Trochę pomaga szyberdach. Brak klimy w mojej wersji :(
~MateuszZx
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wszystko super ! :) Jedyny brak filtra kabinowego - ale w zasadzie to nie przeszkoda, bo i nowsze samochody tego nie ma (np. lanos produkowany po dziś dzień na obczyźnie)
Hatchback 1.8 i 101KM 74kW
Nie wszędzie nawiew działa z tą samą siłą. Może to wina kilku napraw, które mogły rozszczelnić układ. Ogrzewanie działa, lecz trzeba było zmostkować uszkodzoną przetwornicę.
Citroen ZX Hatchback