Lista ocen Citroen ZX Hatchback (138) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romii@pf.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
bez zarzutu, ale miałem kłopoty z naprawą wentylatora - dobra rada ! - omijajcie serwis HIT-CAR na ul. Górczewskiej szerokim łukiem, to cwaniaki i naciągacze ! mam na to dowody.
~Jacek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wentylacja jest świetnie nawet latem w upały dzięki szyberdachowi da się bezproblemu wytrzymać a zimą ogrzewanie szybko grzeje i jest bardzo wydajne
~motur_zem_mial
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Spisuje się świetnie, nawiew na szybę jest równomierny. Nie rozumiem jak ludzie mogą krytykować auto z dużym silnikiem, że późno zaczyna grzać. To normalne
~Dominik Żmijewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niestety mam autko bez klimy, więc w lecie pewnie będzie upał... Co do ogrzewania: szybko się nagrzewa, w zimie można spokojnie jeździć bez kurtki.
~Sarny
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Cieplutko, oj cieplutko. Czasami w lato przeszkadza, ale nie każdy ma klime. Następny ZX będzie już z klimką i będzie miał 5 za wentylację i ogrzewanie.
~Jerzyk_mce
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ogrzewanie ma BDB super choć na 4 tym biegu wentylatora hałas ale i tak się go prawie nie urzywa ugotowali byśmy się :D
~bootsman
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
-: moze mam jakis model letni, ale ogrzewanie ma slabiutkie... A wentylator glosny - zauwazalny juz od 2-ki, na 3-ce przeszkadza, a od 4-ki uszy wiedna
~Adam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wentylacja i ogrzewanie super, tylko.. co z niej nie wylatuje... liście (nawet w całości), pióra (ptaki prawie).
~The RuNnEr
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wieje tylko na szybę, w innych położeniach nie działa. Grzeje dobrze ale latem potrafią liście wylecieć z nawiewów
~afix@wp.pl
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Układ wydajny pod względem ogrzewania jak i wentylacji wnętrza, po kilometrze leci już ciepłe powietrze. Brak klimy w mojej wersji :(
Citroen ZX Hatchback