Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1991-1997 (70) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Plewson
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Absolutny brak jakichkolwiek usterek. Tylko wsiadać i jeździć, czy na dworze syberia czy sahara, zawsze bez zająknięcia odpala i zawiezie do celu.
~piotrnowakowski11@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
popre jednego tu sie wypowiadajacego problemy z zarowkami podswietlenia tablicy zapadki w tylnych drzwiach to tez masakra oswietlenie wnetrza znikome
~Sebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zawsze dojechał do celu nigdy nie zawiódł wymiana poduszek pod tylnia belka (180 zl części 200 robocizna) , czeka tez wymiana łożyska
~Piorun
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto wyprzymało ze mną rok a to jest cód i dalej zachowuje się ok tylko belka i dyferencjał przydało by się niedługo zrobić ale to skutek piratowania
~honzikh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak wyżej. Wystarczy wybrać co się kwalifilkuje do poważnych, a co do mniej poważnych usterek. Raczej większość z nich to poważne usternki. Niestety.
~dwabulaje
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pomimo uszkodzenia jednego z węży w układzie chłodzenia i wycieku prawie całego płynu chłodniczego cytrynka dowiozła mnie do domu z dystansu 15 km.
~bootsman
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jezdzi jak burza. pali od kopa, mrozy mu nie straszne. Z tym autem moglbym mieszkac na zabitej dechami wsi - wiesz, ze wsiadziesz i pojedziesz.
~majer01@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Poważne - razcej normalne po tylu kilometrach - wymieniłem sprzęgło i nie dawno sondę lambda, prosi się o wymianę już pierwszy tłumik - poza tym ALL OK!
~MotoPaul
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Psuje się prawie wszystko od pompy paliwowej (pięciokrotnie) po zawieszenie, alternator, silniczek krokowy itd
Dziennik kosztów dla Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
8,9
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
nie miałem jeszcze przymusowego postoju,jak narazie zadnej awari coprawda zrobiłem narazie tym samochodem 18000km
Citroen ZX Hatchback