Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW 1992-1997 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macieck
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak dotąd nie miałem żadnej drobnej usterki. Jeden minus to linki od klapy bagażnika - przytrzaskuje się je podczas zamykania, ale to nie usterka. Nie którzy kierowcy pasy przytrzaskują przy wysiadaniu.
~slaviper1@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Belka tylna to standard- z doświadczenia wiem co mam i co trzeba zrobić. Cena zakupu rekompensuje takie zabiegi. 3500zł+opłaty za td,klime,el.szyby, el.lusterka, el.szyberdach,wspomaganie,pełny welór,hak :)
~lotnik007@gazeta(wytnijto).pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Elektryczne szyby przestały działać, kontrolki otwarcia drzwi też ale ogólnie jest chyba OK jak na ten rok. Wymieniałem tylną belkę, rozrząd, chłodnicę, półoś, hamulce i 1 świecę żarową.
~przemak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Stuka cos w zawieszeniu, mimo licznych wymian elementów zawieszenia, blokuje sie licznik miedzy 80 -100km/h, dmuchawa świszczy na I biegu, ale to auto ma prawie 10 lat! Mam nadzieje, że wiecej nie odkryje:)
~PN1500
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Problemy z centralnym zamkiem, połamało się cięgno od regulacji nawiewu, zaciął się zamek w drzwiach, i pewnie coś jeszcze - i to wszystko w 2-letnim wówczas aucie.
~songo-kongo@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jezdze juz nim ponad 100000 km . i nie miałem jakis wiekszych problemów . wymieniłem tłumnik srodkowy i ostatni , a ostatnio padła mi rolka napinacza paska alternatora .
~CSEREAL
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jeśli chodzi o małe uysterki to tak jak w każdym samochodzie coś drobnego sie zepsuje ale ten samochod ma juz 11 lat a Blachy są doskonałe
~bulla@inetia.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
elektryka powoli sie sypie ( wycieraczki , ogrzewanie tylnej szyby , central , podswietlenie rejstracji), zawieszenie tyleje na wachaczach
~ACZU@INTERIA.PL
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
OJ- ZDAŻA SIĘ JAKIŚ PĘKNIĘTY PLASTIKOWY ZATRZASK, GUMKI Z PODNOSZENIA TYLNEJ PÓŁKI,ITP
~skaldofan@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
czasem przepalają się żarówki od podświetlania pokręteł, a w zimie problemy z zamkami
Citroen ZX Hatchback