Oceny Dacia 1300 Sedan 1.3 54KM 40kW 1969-1979

Najnowsze oceny Dacia 1300 Sedan 1.3 54KM 40kW 1969-1979

3,6
~Rafał
Sedan 1.3 54KM 40kW
To auto ma duszę. Potrafi dać olbrzymia radość z jazdy. Być może dlatego że odziedziczyłem je po dziadku, czuję do niego ogromny sentyment. Nie sprzedam go za żadne pieniądze. Auto jest w ciągłej, intensywnej eksploatacji. Nie boje się nim jechać za granicę. Jest to bardzo ciekawy samochód, posiadający wiele zalet, duży, prosty w kontrukcji, przez co stosunkowo niezawodny. Niedługo planuję go odrestaurować na oryginał (obecnie ma zderzaki,...
~Obiektyw
Sedan 1.3 54KM 40kW
Pierwsze przerobiłem spryskiwacze na elektryczne,ramiona i pióra wycieraczek od FSO ,wyłącznik w kierownicy.po wymianie tulejek bardzo szybko się zapomina o wszelkich luzach w układzie zawieszenia,kierownicy itp.Komora silnika obszerna dużo miejsca na zamontowanie dodatkowych akcesoriów.Wszystkie części włoskie lub francuskie.Często trzeba wymieniać plastikową krzywkę pod dźwignią zmiany biegów gdyż powinna być z trwalszego materiału.prędkość...
3,3
~krzysiek zam
Sedan 1.3 54KM 40kW
ifgel@wp.pl co ty wiesz o daciach ja miałem dacie z 1973 r i nigdy mnie niezawodła i twoje farmazony ze są gorsze niż to twoje volvo to sie gróbo mylisz są lepsze ja aktualnie jeżdźę renault clio i z dacią mam miłe wspomnienia więc jak nielubisz daci to niepisz na ich temat
~sawicus@go2.pl
Sedan 1.3 54KM 40kW
Auto całkiem solidne, choć kupując go miałem mieszane uczucia teraz jestem zadowolony. Bardzo dobry dostęp do podzespołów silnika, bardzo duży i pojemny bagażnik. W końcu to zagraniczny samochód na licencji Renaulta, więc co tam może się psuć. Porównując konstrukcje mojej Daćki z 1981r. np z poldkiem nawet i tym nowszym, to i tak sądzę że w moim wozie jest wiele rozwiązań konstrukcyjnych bijących go na głowę.
4,1
~marcin z tychow,
Sedan 1.3 54KM 40kW
nic dodac nic ujac.auto kupilem za 250 zl z bagarznikiem pelnym czesci.sprzedalem ja rumunowi i pojechala na ojczyzne.z czesciami w bagazniku bo mi zostaly.
~Robert
Sedan 1.3 54KM 40kW
Świetne auto pod względem ceny i warunków tylko szkoda,że nie produkują już tego modelu.
3,8
~talkot z Białegostoku
Jestem zadowolony. Określam się mianem miłośnika dacii 1300
~Marcin K
~Sławek . O .
Sedan 1.3 54KM 40kW
Ma większy bagażnik niż Fiat 125p i dla pasażerów też jest dużo miejsca (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~gabson1@tlen.pl
Sedan 1.3 54KM 40kW
Skrzynia jest czterobiegowa. Czasami może nie wejść dwójka jak chce się szybko wrzucić. Przed zmianią biegu z trójki na czwórkę trzeba go trochę na trójce rozbójać szczególnie pod górę. (Skrzynia biegów)
Dacia 1300 Sedan