Oceny Dacia Dokker Mikrovan

Najnowsze oceny Dacia Dokker Mikrovan

~Krzysztof
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Dacia Dokker
Samochód oceniam ogólnie dobrze+. Ocena jest z perspektywy świadomego wyboru samochodu do różnych zadań w funkcjonowaniu firmy, a przy tym nie jest to gonienie po Polsce i świecie. Szukałem auta, w który łatwo będzie można zdemontować tylne siedzenia i podłoga będzie bez udziwnień by przewieźć coś większego. Podróż 4, czy nawet w 5 osób na odległość 200-300 km jest mniej męcząca niż słabym kompaktem. Auto wykorzystujemy w w 80% do podróży w...
~Grzegorz
Mikrovan 1.5 dCi 75KM 55kW
Dacia Dokker
Przejechałem dopiero 500 km, więc piszę tylko o pierwszych wrażeniach. Samochód mnie zaskoczył, spodziewałem się głośnego muła do pracy. Jest cicho, zawieszenie twarde, przechył nie większy niż w clio3, silnik mimo 75 km i 180 nm żwawo rozpędza auto. spalanie 50/50 miasto trasa 6l. Jak nie będzie rdzewiał, to następne auto też dacia.
~Wojciech
Dacia Dokker
W swojej klasie chyba najlepszy stosunek ceny do funkcjonalności.
~Bartek
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Dacia Dokker
Witam, Bartek z tej strony , jestem włascicielem Daci Dokker prosto z salonu, uważam że całościowo samochód jest bardzo fajny, bedę porównywał go z poprzednim jaki miałem berlingo 1.6hdi
~cxxiv
Mikrovan 1.6 MPI 84KM 62kW
Dacia Dokker
Gdyby nie problemy z drącą się izolacją pod pokrywą silnika, którą trzeba wymieniać co 8'000 km byłoby to dobre auto.
~Andrzej
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Dacia Dokker
ciekawe nadwozie i odważne w tym segmencie, bardzo duuuży plus za dwustronnie zsuwane drzwi oraz skrzydełka z tyłu które można bardzo szeroko otworzyć, niski próg załadunku.
3,3
~Uzytkownik
~Tomasz
Dacia Dokker
Brakuje 6 biegu, na 5 przy 90km/h prawie 3 tys.obrotów. W zasadzie to prędkość maksymalna komfortowa w tym samochodzie. (Skrzynia biegów)
3,3
~Użytkownik rodzinny
Mikrovan 1.5 dCi 75KM 55kW
Dacia Dokker
Spalanie mnie rozczarowało , nijak nie moge sie zbliżyć do danych fabrycznych . Poprostu porażka (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Jacek-1960
Dacia Dokker
Jest duża różnica pomiędzy spalanie zapisanym w instrukcji a rzeczywistym. Nawet super oszczędna jazda w mieście daje powyżej ok 11 l . Mój styl jazdy - czasami lekko agresywny jak na 56 latka, zazwyczaj spokojny (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dacia Dokker Mikrovan