Lista ocen Dacia Dokker (51)

~Bartek
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Witam, Bartek z tej strony , jestem włascicielem Daci Dokker prosto z salonu, uważam że całościowo samochód jest bardzo fajny, bedę porównywał go z poprzednim jaki miałem berlingo 1.6hdi
1,9
~Mateusz
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Po wciśnięciu pedału gazu podczas jazdy na 1. albo 2. biegu, dokker wydaje z siebie dźwięki niczym maluch. Przy prędkości 90 km/h jest już ponad 3000 obrotów (Silnik)
~Mich
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Generalnie auto bez zastrzeżeń. Po prostu spełnia swoje zadanie.
~Komputerowiec
Van Facelifting 1.5 dCi 75KM 55kW
Typowy wół roboczy, suwane drzwi z 2 stron, silnik diesel, hak, fabryczna podłoga, klima , pakiet darmowych przeglądów za 55 tys brutto rozłożone na 3 lata w leasingu. Mam go pół roku, zrobiłem 20 tys.. Jest naprawde spoko, nie ma się co bać że to Dacia.
3,2
~cxxiv
Mikrovan 1.6 MPI 84KM 62kW
Gdyby nie problemy z drącą się izolacją pod pokrywą silnika, którą trzeba wymieniać co 8'000 km byłoby to dobre auto.
4,1
~ziom w dacii
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Samochód zupełnie bezawaryjny - totalne zaskoczenie. Jedyna awaria to czujnik ABS za 120 zł przez cały ten czas eksploatacji. Kupiony za 29999zł był najtańszym samochodem na rynku. Do jazy w krótkie trasy DOSKONAŁY. Duża ładowność. Niedługo kończy się leasing i or ręki biorę następnego.
2,1
~Paweł
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Chyba z 7 razy na gwarancji naprawiano fabryczną instalację gazową. Z podszybia wychodzi gąbka. Fabryczne czujniki parkowania naprawiane dwa razy. Tylne drzwi po 15tys km ciężko się domykają. Po małej stłuczce autoryzowany serwis wymienił przednią lampę, która teraz paruje! Biegów prawie trzeba szukać, ciekawe jak będzie przy przebiegu 100tys km. Od początku samochód szarpie przy ruszaniu, autoryzowany serwis nie chce naprawić tego na gwar....
4,1
~111marcin12
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Auto za przyzwoitą kasę do pracy w kolo komina to Polecam jak najbardziej, a jak ktoś chce jeździć w dalsza trasę to nie polecam podstawowej wersji i z tym silnikiem lecz polecam diesla oczywiście to moje zdanie.
~Wojciech
Mikrovan 1.6 SCe 102KM 75kW
W swojej klasie chyba najlepszy stosunek ceny do funkcjonalności.
~Andrzej
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
ciekawe nadwozie i odważne w tym segmencie, bardzo duuuży plus za dwustronnie zsuwane drzwi oraz skrzydełka z tyłu które można bardzo szeroko otworzyć, niski próg załadunku.