Lista ocen Dacia Dokker (51)

4,1
~Tomasz
Mikrovan 1.6 SCe 102KM 75kW
Brakuje 6 biegu, na 5 przy 90km/h prawie 3 tys.obrotów. W zasadzie to prędkość maksymalna komfortowa w tym samochodzie. (Skrzynia biegów)
~Kajot
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Fajny elastyczny silnik, wystarczający do sprawnego poruszania. Na prawdę cichy. (Silnik)
~njkio
Van Facelifting 1.6 SCe LPG 100KM 74kW
Auto jak na małego dostawczka jest ok. Trzeba zaznaczyć ,że jest kiepsko wyciszone.
~Łukasz
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Silnik do miasta dobry a nawet bardzo dobry. Biegi pierwsze krótkie więc auto jest silne i ciche. Za miastem pow. 100km/h bardzo głośne. Jedyna awaria i laweta - zaciął się termostat i zagotował silnik. (Silnik)
3,5
~kacper
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Przód w miarę ok natomiast lusterka boczne to porażka. Są za małe i niewyprofilowane , nie łapią martwego punktu przez co można doprowadzić do kolizji. (Widoczność)
3,3
~Michał
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Wersja stepway wyglądem dogoniła europejską konkurencję ale po przejechaniu kilku km jednak czuć oszczędności i epokę wstecz.
~Grzegorz
Mikrovan 1.5 dCi 75KM 55kW
Przejechałem dopiero 500 km, więc piszę tylko o pierwszych wrażeniach. Samochód mnie zaskoczył, spodziewałem się głośnego muła do pracy. Jest cicho, zawieszenie twarde, przechył nie większy niż w clio3, silnik mimo 75 km i 180 nm żwawo rozpędza auto. spalanie 50/50 miasto trasa 6l. Jak nie będzie rdzewiał, to następne auto też dacia.
~PanDAcia
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Na chwile obecną rewelacja. Dacia ma świetne przyśpieszenie, pali 9l gazu (jeżdżę bez przycisku EKO). Z minusów przez pierwsze 10tys. km spaliła ponad litr oleju, od razu pojechaliśmy na wymianę nie czekaliśmy do 20tys. I jeszcze czasem nie chce się przełączyć na gaz, wtedy pomaga zatrzymanie się i zamknięcie i otworzenia auta zamkiem centralnym. Poza tym wad póki co brak !
4,1
~Dawid
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Używam Dacie do firmy budowlanej i jestem w 100% zadowolony z całokształtu .Idealne połączenie ceny do jakości
Dziennik kosztów dla Dacia Dokker
6,2
8,8
10,8
~Paweł
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Po za skrzynią nie ma się do czego przyczepć. No może do automatycznej tylnej wycieraczki która nagminnie szoruje po brudnej i suchej szybie.