Oceny Dacia Dokker Van 1.6 MPI 84KM 62kW 2012-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Dokker Van 1.6 MPI 84KM 62kW 2012-2016

~Daniel
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Gdyby ktoś mi dopłacił za nic bym jeszcze raz tej taczki na kółkach nie kupił. Auto głośne (naturalny tempomat - przy pół godzinnej jeździe koło 110km/h strasznie boli głowa od hałasu z komory silnika). Auto nie posiada wyciszenia pomiędzy komora silnika a kabiną, jednostka napędowa już z niewielkim obciążeniem kiepsko sobie radzi, tylna wycieraczka chodzi cały czas, nawiew źle rozpracowany (szyby cały czas zaparowane) przy maksymalnych...
3,4
~Grzegorz
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Dobra cena .calkiem fajny wyglad .prosta robocza zabawka.samochod sluzy mi do pracy dziennie robie ok 200 do 300 km po drogach zwirowych i asfalcie 50/50 .nie szanuje .daje po garach. Jezdze bez oszczedzania i omijania dziur.auto
4,1
~ziom w dacii
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Samochód zupełnie bezawaryjny - totalne zaskoczenie. Jedyna awaria to czujnik ABS za 120 zł przez cały ten czas eksploatacji. Kupiony za 29999zł był najtańszym samochodem na rynku. Do jazy w krótkie trasy DOSKONAŁY. Duża ładowność. Niedługo kończy się leasing i or ręki biorę następnego.
4,1
~111marcin12
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Auto za przyzwoitą kasę do pracy w kolo komina to Polecam jak najbardziej, a jak ktoś chce jeździć w dalsza trasę to nie polecam podstawowej wersji i z tym silnikiem lecz polecam diesla oczywiście to moje zdanie.
~Paweł
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Po za skrzynią nie ma się do czego przyczepć. No może do automatycznej tylnej wycieraczki która nagminnie szoruje po brudnej i suchej szybie.
Dacia Dokker Van