Lista ocen Dacia Duster I (104) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mysla313
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu każdy usiądzie naprawde komfortowo. Nie znajdziemy tu, co prawda, przestrzeni takich jak np w skodzie superb ale nie nie jest to przecież limuzyna tylko mały, kompaktowy SUV miejski. Szerokie kanapy, dość twarde i wyprofilowane zapewnią wygodne podparcie dla naszych szacownych kręgosłupów nawet przy dłuższej trasie. Przestrzeń zagospodarowana jest optymalnie. Jednym minusem, o którym należy wspomnieć jest nieco...
~zly_wilk
SUV Facelifting 1.5 dCi (Euro 6) 90KM 66kW
Wystarczająco dużo przestrzeni. Fotele są wygodne. Zwłaszcza na tylnej kanapie jest szerzej i więcej miejsca niż w oplu. Obawiałem się, że bagażnik o pojemności 475 l będzie za mały dla mojej dużej rodziny (zawsze miałem samochody z bagażnikami ok 500 l), tymczasem wakacyjne bagaże całej rodziny zmieściły się bezproblemowo (pod tylną półką) i jeszcze zostało trochę miejsca. To było miłe zaskoczenie na plus. Jednakże osoby planujące zakup SUV-a...
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Mam 197 cm wzrostu, i bez problemu mieszczę się w aucie. Nad głową mam jeszcze ok 3 cm wolnej przestrzeni. Z tyłu też mogę siedzieć podczas bardzo długiej trasy. Miejsce za kierownicą jest super komfortowe, siedzi się dosłownie jak na wygodnym krześle - robiłem autem trasy po 1000 km bez większych przerw i nie czułem absolutnie żadnego zmęczenia - dla porównania w Audi A6 po 10 godzinach jazdy miewałem skurcze nóg...
~mario
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Nie jestem wysoki więc tutaj bez problemu. Na pewno więcej miejsca niż w poprzednim aucie. Żona bez problemu jest w stanie przejść na swoje miejsce na tylnej kanapie przez "drzwi syna". Nie trzeba tego robić na czworaka. Zapinając dziecko w foteliku nie trzeba się aż tak bardzo zginać.
~liczydełek
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Porównując inne SUV tych rozmiarów Dacia jest w czołówce pod tym względem. Natomiast bagażnik dla wersji 4x4 na długość 1 m jest OK natomiast wysokość przestrzeni bagażowej jest mizerna (brakuje gdzieś tak z 15-20 cm) z tego względu że pod deską podłogową bagażnika znajduje się koło zapasowe.
~grzegzal@poczta.onet.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Ogólnie oceniam na dobrze+, z przodu dużo miejsca, z tyłu pasażerowie dotąd też nie mieli powodów do narzekań dużo miejsca nad głową, Przy wysiadaniu zaskakuje wysokość, z której trzeba się ewakuować - niższe osoby po prost zeskakują.(teraz w astrze czuję się jakbym siedział na podłodze).
~edek
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Mam 185 cm i jest w porządku- fotel kierowcy regulowany, kierownica niestety tylko góra-dół. Fotele miękkie i wygodne - słabe trzymanie boczne, ale na długiej trasie plecy nie bolą. Na tylnej kanapie pewnie nie założę nogi na nogę ale miejsca jest wystarczająco.
~Kamil
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Ilość miejsca zapewnia wygodną podróż dla czterech osób o normalnych parametrach. Z tyłu miejsca zdecydowanie więcej niż w moim poprzednim samochodzie (Octavia I kombi) Bagażnik bez szału (szczególnie w wersji 4x4), dość płytki, ale trochę można zapakować.
~Marek
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dla mnie zdecydowanie wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy i pasażera. Ponadprzeciętna wielkość bagażnika, który ma możliwość jeszcze znacznego powiekszenia(zastępując koło przez zestaw naprawczy). Mamy wtedy do dyspozycji 2-gi bagażnik pod podłoga.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Dla rodziny 4 osobowej, dla której kupiłem Dacię przestrzeni jest naprawdę sporo. Nikt nie nigdy nie narzekał. Sam mam 175 cm i do dachu jeszcze sporo miejsca. Nawet po podniesieniu siedzenia na maksa. Bagażnik jest ogromny.