Lista ocen Dacia Duster I SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW 2010-2013 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ryś
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Zużycie paliwa-bardzo niskie - jak na suva tych gabarytów.Po mieście z klimą na ful i korkach na ful 5,8 w trasie do 100 km/h /jak go docierałem 4,9.JAK SIĘ zorientowałem przeglądy tanie.Co mnie cieszy i co zdecydowało że kupiłem wersję z tym silnikiem to brak filtra cząstek stałych to ważne przy dużych przebiegach po mieście.Zona w Mitsubishi zaliczyła ręczne wypalanie za 2000 zł a ewentualna wymiana-oby nie za 10 000 zł.
~Misiek
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
co do zuzycia paliwa to jestem bardzo mile zaskoczony! wiaodomo silnik mam na dotarciu wiec na trasie mialem maksymalnie 120km/h ale caly czas jechalem 100-110km/h i spalil zaledwie 4,3 l/100km! ale wiekszosc jezdze po zakorkowanym miescie to maksymalne spalanie jakie mialem to 4,9 l/100km wiec jestem bardzo zadowolony
~na razie - zadowolony
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Auto z silnikiem dci 85 spala mi średnio 5,6 l ropy i jest to dobry wynik. Ponieważ nie jest zbyt ciężkie, ma bardzo dobre przyspieszenie. Przeglądy są co 20 tys. km. w salonach Renault, a z tego co się orientuję, Renault nie odstrasza klientów cenami za swoje usługi.
~Zielony
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Jestem zaskoczony jego ekonomicznośćią podczas jazdy typowo miejskiej. Spalanie żądło przekracza 5 litrów na 100 km. Ceny przeglądów w ASO Renault rewelacyjnie niskie - około 450 zł z materiałami ;)
~robertkarski@wp.pl
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Na trasie komputer pokazał 5,5. Ale przed wyjazdem zatankowałem do pełna i po powrocie również. Wynik prawidłowy. W mieście pokazuje 7.5 na krótkich trasach.
~Darek
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Jak do tej pory pali mi około 8 l/100km. Nie jest to dużo zważywszy, że cały czas jeżdżę po korkach i autko jest w trakcie dotarcia.
~dyziowaty
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
dobiero niecałe 400km przebiegu więc o spalaniu niewiele powiem, przeglądy ok. 500zł co 20000tys. ale czas pokaże...
~ElDiablo
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Jestem bardzo mile zaskoczony jeżeli chodzi o spalanie jest naprawdę bardzo niskie. Zobaczymy gdy dotrę silnik i troszkę depnę na gaz.
~ElDiablo
~jaras57i
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Średnio 6.5 l/100 ale ja większość jeżdżę po mieście W trasie ok 5.2 l/100 jak w terenie jeszcze nie sprawdzałem
Dacia Duster I SUV