Lista ocen Dacia Duster II SUV (82) - Widoczność

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie ma się do czego czepić. Czasem trzeba się wychylić przy skręcie w lewo, żeby kogoś na pasach nie zabrać ze sobą, ale to chyba jak w każdym aucie.
~marcopolo.17
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
wysoko się siedzi to powinno być w porzadku ale do tyłu to nie działa , bardzo się przydają czujniki i kamera cofania
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Widoczność dobra jak na auto typu suv plus za kamery wokół auta które ułatwiają cofanie lub wjazd w ciasne uliczki lub garaże.
~Paweł Pietrzak
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Ogólnie nie najgorzej, ale do tylu mogło by być lepiej. U mnie jest kamera cofania, więc nie ma problemu. Duże lusterka.
~wojciech_w
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Tragicznie zaprojektowane wycieraczki szyby przedniej, szczególnie od strony kierowcy
~wojciech_w
~JN78
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Czujnik martwego pola z tyłu tylko jest ale widoczność jest na tyle dobra że można się i bez czujników obyć.
~Zone30
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
Kupujesz Dacie to nie możesz oczekiwać Mercedesa. Jest po prostu normalnie. Mam 192 cm i nie narzekam
~tnt
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Widocznośc Ok. Szerokie słupki. Z przodu przed autem nic nie widac na 1,5m. Trzeba wyczuć.
~pavulon78
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Trochę słaba widoczność do tyłu. Bez kamery cofania parkowanie tyłem jest dość trudne.
Dacia Duster II SUV