Ocena kierowcy - Dacia Duster II SUV

Rok produkcji 2019
Dacia Duster II SUV  1.3 TCe 130KM 96kW 2018-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Petarda jak na Dacię
Inne : Brak za krótko użytkuje
Jest kilka istotnych niedociągnięć które widac po tygodniu użytkowania, nie wiem dlaczego tego nie poprawili???? Po za tym wszech obecna tandeta ale dosyć dopracowana, która raczej się nie psuje
Silnik powala elastycznością i zrywnością, ogólnie najmocniejsza strona tego auta
Bardzo dobra tak jak silnik
Ładnie się prowadzi, nie za miękki nie za twardy taki jak np. skoda
Wydaje się ok, brak plastikowych nadkoli z tyłu - dziwne
Wydaje się ok
Brak wielu schowków, jak np. w Van-ach czy kombi, reszta ok, chodż fotele trochę za krótkie i mała regulacja
Słaba wentylacja, mimo ustawień jak w instrukcji obsługi, odparowanie szyb trwa nawet ok 10min i jest denerwujące
Za mało miejsca, auto we wnętrzu wielkością przypomina np. skodę Fabię, VW Polo lub renault Clio chodź na zewnątrz jest od nich większe, za dużo miejsca zajmuje przedział silnikowy. Mam wzrost 183cm i nie mam fotela zbyt daleko odsunietego bo dzieci z tyłu musza w foteliku przykurczać nogi. Bagażnik niby duży ale nie zbyt wysoki i ma próg co jest wkurzające. Wkurza mnie podłoga na której dali wszędzie dywan łącznie z progami które sa non stop zadeptane brudem, mogli to wyłożyć PCV i np. gumą było by praktyczniejsze. Wsiadanie z tyłu bardzo utrudnione, niewygodne. Deska i boczki w drzwiach z twardego PCV ale nie skrzypi i jest łatwa w utrzymaniu czystości, uważam to za plus.
Jest przyzwoicie, przy 140 można rozmawiac i słuchac muzyki bez problemu
Na razie OK
NIby tanie i powinnienem się cieszyć że mam SUV-a ale jednak oczekiwałem czegoś więcej, tzn bardziej praktycznych w użytkowaniu rozwiązań
Na razie brak zdarzeń
Na razie brak zdarzeń