Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pavulon78
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Tu jest prawdziwy dramat: - zawieszający się komputer pokładowy w upalne dni (problem dotyczy praktycznie egzemplarza dustera 2) - wyskakujący check engine przy nadużywaniu pierwszego biegu na zimnym silniku - delikatne szarpanie przy 2200 obrotów przy mocno wciśniętym gazie na każdym biegu - teraz jeszcze pojawił się problem z miganiem kontrolki stop i ciśnienia oleju przy odpalaniu samochodu. ASO na razie bezradne jak dziecko.
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Wiesza się komputer pokładowy, serwisy Renault/dacia niepoważne - udają że to nie jest wada i nie chcą naprawić w ramach gwarancji. Podobnie ze spadającymi obrotami, na warsztacie im się nic nie dzieje, więc palą ..., że nie ma żadnej awarii. O problemach na pewno wiedzą, bo dotyczy to wszystkich samochodów z silnikiem 1,6.
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Drobnostki opisane powyżej - dziwne obrony po odpaleniu samochodu przez kilkanaście sekund szczególnie w zimę ( wgrano nowy soft ) oraz komputer między zegarami prze wysokiej temperaturze w lato zaraz po zakupie potrafił się zawiesić ( również wgrano soft i po sprawie).
~Marek_JK
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Przegryzione kable, ale to nie wina producenta, a może jednak ? bo zmienili technologię produkcji osłonek na takie, które smakują gryzoniom. Celowe czy nie ? Zawsze można zarobić więcej niż mniej, bo to ie podlega gwarancji.
~Der
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Mógłbym dzwonić na serwis i ciągle było by coś do naprawy od fotela poprzez ciągle awarie lpg. Sruby wlewu lpg radzę natychmiast wymienić na nie rdzewki.
~Radzio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Na razie samochód nowy. Zrobione ok. 2 tys. km . Siadam i jadę. Jak się coś spierniczy - mam gwarancję i wtedy dopiszę.
~Michał
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Niestety musiałem zrobić aktualizację softu wtrysku. Ale to choroby wieku niemowlęcego.
~jaras57i
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Na razie brak. Poprzednim przejechałem 136 tys bez przygód więc mam nadzieję że i w tym będzie podobnie
~marcopolo.17
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
przebieg prawie 40000 praktycznie baz najmniejszej usterki , nic nigdy nie nawaliło
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Nie chwalę bo a to mam od września. Narazie wszystko działa i jest Ok!
Dacia Duster II SUV