Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Z przodu jest bardzo poprawnie. Mam 170 cm i miejsca nad glowa jak i na nogi jest wystarczajaca ilosc. Dzieki regulacji siedzenia oraz kierownicy mozna bez problemu znalezc wlasciwa pozycje do jazdy. Pasazer obok kierowcy rownie ma sporo miejsca. Niestety regulacja fotela jest tu ograniczona. Z tylu wygodnie siedza 2 osoby. Jest bardzo duzo miejsca na nogi oraz nad glowa. Duzy plus dla zaglowka, ktory jest bardzo wygodny. 3 osoba bylaby...
~Marek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jedyne do czego mogę się przyczepić to że (jestem wysokiego wzrostu) trochę odcinek lędźwiowy siedzeń mógłby być wypuklejszy dla mnie, co czuć po 6h jazdy. Natomiast średniego wzrostu osoby i nieskie mogą cisnąć 12h i będzie im wygodnie (sprawdzone). Z tyłu zaskakująco dużo miejsca dla pasażerów. W 4 osoby dorosłe z bagażem (wersja 2WD, prestige) można jechać naprawdę daleko i będzie wygodnie wszystkim.
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Kierowca i pasażer obok ma dużo miejsca. Z tyłu jest trochę gorzej zwłaszcza jeśli z przodu siedzi ktoś dość wysoki i fotel musi być wysunięty do tyłu to dla pasażera z tyłu zostaje niewiele miejsca na nogi. Bagażnik spory i pakowny.
~Marek_JK
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Podłokietnik kierowcy trochę przeszkadza, przez niego wydaje się za ciasno. Pasażerowie nie narzekali na krótkich trasach. Z regulacją fotela i kierownicy w dwóch płaszczyznach da się uzyskać wygodną pozycję.
~Radzio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jest ok. Gabarytami szukałem samochodu który dzielnie zastąpił by moją xsarę picasso . Daćka jest nawet ciut większa wewnątrz od niej. Foteliki dla dzieciaków montuje się super (isofixy). Idealny samochód dla rodziny 2+2 .
~Paweł
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
z przodu oki, z tyłu tak do 1,82 m wzrostu jest ok. potem trochę więcej kłopotu, no i trzeba sobie jasno powiedzieć , że to jest auto czteroosobowe żeby podróżować w komfortowych warunkach.
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Dużo miejsca z przodu, dla wysokich osób, w tyle też miejsca sporo. Nie ma problemu z równoczesnym zapinanie pasów przez kierowcę i pasażera, nie dotkną się łokciami.
~Lucek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Myślę, że dla czterech osób jest wystarczająco dużo miejsca. Przy odsuniętych maksymalnie przednich fotelach można ponarzekać na brak miejsca na nogi z tyłu.
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Miejsca jest wystarczająco bez uwag. Bagażnik pojemny i ustawny szkoda że tylnia kanapa po złożeniu nie jest równa z bagaznikiem.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
7,7
~Paweł Pietrzak
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Z zewnątrz auto wygląda na większe. Przestrzeń wystarczająca (ja żona i dziecko). Bagażnik 378 l. mógłby być większy.
Dacia Duster II SUV