Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marko68
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Klimatyzacja automatyczna wygląda i działa jak za milion dolarów, zwłaszcza odparowanie przednich szyb realizowane jednym dedykowanym przyciskiem jak w climatronicu mojej laguny z dawnych lat. Nie dopatrzyłem się nawiewów na tylne siedzenia niby umieszczonych pod przednimi fotelami. Klimatyzacja automatyczna jest, w instrukcji jest, o wyższej opcji nie słyszałem a nawiewów pod siedzeniami nie ma.
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń. Szybko nagrzewa. Klimatyzacja automatyczna podczas upałów również radzi sobie sprawnie. Funkcja szybkiego rozmrażania przedniej szyby bardzo przydaje się rano po mroźnej nocy.
~Radzio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Nowy samochód to wszystko ekstra. Grzeje już po 4-5 przejechanych kilometrach. Klima tworzy epokę lodowcową... Szyby nie parują. Ogrzewanie tylnej i przedniej szyby rakietowo szybko odmraża...
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Automatyczna klimatyzacja super zoptymalizowana. Nie grzeje na maksa jak jest zimno na zewnątrz. Mam porównanie do Skody, gdzie mimo automatu trzeba regulować stopniowo, bo w zimie robi się sauna.
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Klima trochę słaba, ale może przesadzam. Cały czas mimo 2 miesięcy i 4tys. przebiegu śmierdzi plastikami wewnątrz, choć słabiej niż na początku, mam nadzieję że to minie całkowicie.
~Kev
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Świetna opcja z szybkim nawiewem przedniej szyby, działa bardzo skutecznie, a klima bez zarzuty
~marcopolo.17
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
klima , wentylacja i ogrzewanie rewelacja myslę że w niejednym dużo droższym samochodzie jest gorzej
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Grzeje ok - bez uwag. Klimatyzacja taka sobie - potrzebuje trochę czasu aby schłodzić samochód latem.
~Paweł Pietrzak
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
W deszczowe dni parują szyby. Dobry system usuwania zaparowania, bardzo wydajny, ale głośny
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Tutaj bez zastrzezen. Klimatyzacja i nawiew dzialają bardzo dobrze. Szyby szybko odparowuja.
Dacia Duster II SUV