Lista ocen Dacia Lodgy Minivan Facelifting (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz K.
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Tu jest bardzo dobrze. Zarówno codzienna eksploatacja i zużycie paliwa, a także wymiana części, filtrów itp. rzeczy nie powodują drenażu portfela. Dacia ma być samochodem budżetowym i takim jest.
~Mercfan
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 107KM 79kW
Eeeeee no tutaj to super... wcześniej jeździłem mercedesem 124, no ten to dopiero chlał! Teraz jakoś rzadziej tankuję, hehe... czyli poprawa jest . Jak na takie gabaryty takie spalanie to naprawdę nieźle.
~Obiektywny
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 107KM 79kW
Koszta przez te 4 lata to śmiech na sali… co roku olej i raz klocki, serwis tańszy niż mechanik prywaciarz. Wiem, trudno w to uwierzyć ale też jestem ździwiony.
~Jacek
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Samochód spala 9 litrów LPG na 100km więc ekonomia codzienna jest bardzo tania. Pierwszy przegląd po 20 tysiącach koszt 620zł więc jak za przegląd nowego samochodu tanio.
~wirus
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Samochód spala przy bardzo ekonomicznej jeździe na trasie do 90 km/h około 7.0l/100km. Przy jeździe autostradowej i w mieście 10l/100km.
~Witold
Minivan Facelifting 1.3 TCe 130KM 96kW
Samochód klasy nissana za połowę ceny (Na tych samych częściach co Nissan czy Renault)
~Michał
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Spalanie gazu w cyklu mieszanym 12l./100km. Trochę dużo.
~Witold
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW