Lista ocen Dacia Logan I (181)

~ouragan
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Byłem jednym z pierwszych w Polsce, który kupił Dacie Logan. Po 70 tyś wstawiłem LPG Landi Renzo. Z braku klimy wstawiłem szyberdach. Sprzedałem go przy 190 kkm ale dalej jest w mojej rodzinie. Jak go kupiłem to ludzie śmiali się na stacjach benzynowych. Po 10 latach ja śmieję się z nich. Zwiedziłem nim pół Europy (w 5 dorosłych osób byłem nad Adriatykiem i w Alpach Włoskich). Najważniejsze zalety: duży, tani, totalnie niezawodny.
3,6
~mrwait
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Wersja Ambiance, bez klimy i ABS. Auto od nowości w rodzinie. Przeze mnie użytkowane od przebiegu 88000 km. Niefabryczna instalacja LPG założona przy przebiegu 55000 km.
4,1
~paolo
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Niesamowite autko! Polecam wszystkim, którzy potrzebują taniego samochodu do codziennej eksploatacji, a nie do szpanowania. On po prostu ma jeździć i to bez zarzutu robi. Kupiłem z drugiej ręki, przejechałem 25 tys. km. Rewelacyjny układ jezdny, w sam raz na nasze drogi. Do niektórych rozwiązań trzeba się przyzwyczaić, ale to jak z każdym samochodem. W sam raz dla czteroosobowej rodziny. Kupiłbym raz jeszcze - ale tym razem może w wersji MCV i...
3,5
~leder
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Dla ludzi, którzy się nie przejmują się opinią innych ok. Samochód zajedzie gdzie ma i nie sprawi kłopotu.
~Jurek - Sokółka
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Stawiam dobrą czwórkę i wcale nie żałuję, że go kupiłem. Do tej pory jeździłem Wartburgiem 1.3 to tak jak bym się przesiadł z wozu drabiniastego. Byłem na wakacjach z całą rodziną już trzy razy. Wszyscy pod namiotami. Bez problemu z zabraniem całego bagażu. Jest to praktyczny, duży, dobry samochód nie dla prestiżu i podziwiania, ale do jeżdżenia. M.in. na dojazdy do pracy lepszego nie trzeba. Mnie właśnie taki jest potrzebny.
1,2
~Johny
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Nigdy więcej w życiu Daci !!! Ludzie nie róbcie tego błędu co ja. Dziś wiem że warto było wziąść kredyt na pare dodatkowych tysięcy i kupić Fabię na podzespołach Volkswagena ( fiatem i thalią nie miałem okazji jeździć , więc daci do tych samocodów nie będę porównywał, al;e gożej już chyba być nie może ), a nie Rumuński złom. Okazało się że ascetycznego wyglądu i wyposażenia samochdu, poza ceną nie rekompensują ani niskie koszty eksploatacji,...
3,2
~kratylos
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
przez 6 lat auto dawalo rade za nowe zaplacilem 32.500 i bez wiekszych problemow - rocznei na serwis aso wydalwalem srednio 500-600zl dowiozlo mnie do przebiegu 92.000 gdyby nie korozja turlal bym sie loganem dalej
~romik
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
najwieksza wadą tego wozu jest to że jest to Dacia by Renualt i ludzie nie mają do niego zaufania. Może nie jest piekny , ani wzorowo wykończony, ale moje podstawowe kryteria na samochód rodzinny spełnia. Jest obszerny, tani i przeciętnie pali. Jak się będzie psuł to jest 3 letnia gwarancja, jak będzie rdzewiał to jest 6 letnia. I tak zamierzam go sprzedaż po 5 latach. Wiem jedno na razie jest to najtańszy nowy samochód rodzinny dałem za...
3,2
~rozczarowany
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Na każdym kroku widać że ten samochód zaprojektował księgowy. Z jednej strony: maksymalna prostota, niedostatki ergonomii, siermiężność wykonania (nieprecyzyjna skrzynia biegów, gołe sprężyny w bagażniku, twarde plastiki, źle rozplanowany kokpit). W drugiej strony: mnóstwo miejsca, 3 lata gwarancji, klimatyzacja w cenie.
~Endymion
MCV 1.4 MPI 75KM 55kW
Najwygodniejszy i najpojemniejszy samochód w domu. Reszta wypisana jest w podpunktach.