Lista ocen Dacia Logan I (181)

3,5
~Kamil F.
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
ponad 20 tyś za dacię to trochę dużo zwłaszcza że na każdym kroku plastik,dużo nie przemyślanych posunięć moim zdaniem ten samochód powinien kosztować 17 tyś,po za tym silniki 1400 są słabe i nie spalają dużo mniej niż 1600 jedną z monych stron tego samochodu jest wielkość - chociaż polonez kosztował 25 tyś i jest dużo większy
~ralfi
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
nie obawiajcie sie kupna,najlepiej wezcie nowy lub z pewnego zrudla.Co nowe to nowe,ja juz mialem dosyc badziewia z zachodu z przebiegem 10000tys km w idealnym stanie od kobiety niepalacej,takich cudow nie ma!!!!
~Doctor Loganescu )))
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Wahałem się pomiędzy 4 a 5, ale jednak 5. Te mankamenty to duperele...przynajmniej dla mnie.
~Tomasz_31
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Za tę cenę - mam wersję Ambiente - nie ma nic lepszego z nowych samochodów
3,8
~Piotr
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
polecam prosty samochód do codziennego użytkowania
~Rafał S.
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Poprzednia wypowiedź na tym forum z całą pewnością należy do dealera Chevroleta (nie mam nic przeciwko tej marce). Silnik (wersja 1.4) b. elastyczny (Silnik)
~grejfrut70
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
ogólna ocena dobra ale wiadomo każdy poprawił by pare elementów i na pewno ja bym też to zrobił szczególnie w temacie widoczności do tyłu, wentylacji oraz samego wykończenia w środku tj. lepsze plastiki, podobno nowe Logany są lepiej wykończone wewnątrz
4,1
~El-Diablo
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Przy pełnym załadunku silnik(mój ma 75KM) jest powolny, przy 2 osobach - wystarczjący.Odpłaca się niskim spalaniem. (Silnik)
~browar7@wp.pl
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Duże rodzinne auto dla przeciętnego Kowalskiego idealne na polskie dziurawe drogi.
~grzegorz
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Może jest u nas dużo uprzedzenia do marki DACIA , ale to autko w 100% spełnia moje wymagania. istnieją mankamenty estetyczne i słabe wykończenie , ale czego oczekiwać za niecałe 30tys zł.