Lista ocen Dacia Logan I (210) - Całokształt

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~benzyna
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
super autko wygodne i tanie dla dużej rodziny rewelacja dla rajdów raczej nie. opony niestety nietypowe 165/80R14 będzie kłopot z zakupem zimówek
~pewu
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
za 38000 zł dostałem el.szyby z przodu , dwie poduchy , halogeny , silnik 1.6 ( 90 km) komputerek , el. lusterka , przestrzeń . U konkurencji zapomnij.
~Nadarzyn
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo wygodny, bezawaryjny i dość ekonomiczny. Niestety brak wspomagania i klimy to już nie te standardy i teraz bym go nie kupił.
~Raphael
MCV 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Duży, tani w utrzymaniu i niedrogi w zakupie samochód z ogromnym bagażnikiem i niezłym wyposażeniem dostępnym w wersji Laureate.
~Mati
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
niczym negatywnym mnie nie zaskoczył, jest to wersja laureat po lifcie także parę niedociągnięć sprzed liftingu poprawili
~Kris
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Jestem wysoki i źle mi sie wsiada za kierownicę, ale jak już się ulokuję to wszystko jest OK i auto prowadzi sie z przyjemnością.
~bogas
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
plusy: duza przestrzen dla kierowcy i pasazerow, spory bagaznik oraz cena. minus: brak dzielonej kanapy. Ogolnie jestem zadowolony
~Dam
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Fajne duże autko idealne dla rodziny i przytym stosunkowo tanie.Myślę,że w tych pieniądzach warto rozważyć jego zakup.
~Andy
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Mógłby mieć dzieloną kanapę - co ułatwiłoby przewóz np. wędek. Po zmianie felg na aluminiowe zyskał na wyglądzie.
~Zbyszek
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Nie byłem przekonany do Daci ale jestem pozytywnie zaskoczony. No i cena za turbodiesla z klima 38.000 z tego 30% płatne za rok.