Lista ocen Dacia Logan I (210) - Całokształt

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Duża przestrzeń. Ale to jedyny plus. Wiele jeżdżę różnymi autami, małymi i dużymi (autobusy, ciężarowe). Jak wsiadałem do mojej, na szczęście byłej już, dacii, to trochę jakbym wsiadał do 40 letniego Ursusa.
~Mc\'logan
MCV 1.6 105KM 77kW
Logan samochód, który nic nie udaje. Jest tani i nie oczekujmy okrzyków zachwytu po pierwszej przejażczce. Ale nie jest tandetny. Sprawia bardzo dobre wrażenie. Jest wygodny, pojemny, zwarty.
~Zibi
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Auto świetne dla firm,bezkonkurencyjne pod wzgledem pojemnosci bagaznika 700l !!!!Bardzo dobre na wyjazdy poza miasto z rodziną .Oczywiscie są też minusy ale za tą cenę czego tu wymagać
~Paweł oszczędny samochód bardzo mało pali i jest ładny . poza tym jest tani i trwały wykonany w dobrej jakości Renault \"Dacia\" POLECAM TO AUTO 100% oszczędności naprawdę tani nie psuje się super auto
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
~Rafi z Częstochowy
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Drobne mankamenty zawsze ktoś znajdzie. Samochód na kieszeń średnio zamożnego Polaka, który chce mieć nowy samochód. Taki ktoś się nie zawiedzie. Skąpiec, którego stać na Audi a kupi Logana będzie żałował :)
~Andrzej,Grazyna.
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
jak na razie jest ok,za cene jaką zapłcic trzeba za modele w tym segmencie to mieszane uczucie ,poczekajmy na większą konkurencje w tym segmencie, Reno zadbac powino o zadowolenie klientów
~Jan
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Dla ludzi ,którzy traktują auto jak sprzęt AGD ,a nie jak przedmiot prestiżu lub kultu nie ma nic lepszego.Cokolwiek przyjdzie do głowy ,to można przewieżć ,rodzinę z bagażem i teściową itp,itd
~daniodan@op.pl
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
bardzo symapatyczne autko , z zewnatrz ładniejsze niz od środka, za te cene nic sie lepszego nie kupi - sprawdzałem. Poza tym bardzo solidnie wykonane , no i budzi spore zainteresowanie:))))
~grzegorz
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Może jest u nas dużo uprzedzenia do marki DACIA , ale to autko w 100% spełnia moje wymagania. istnieją mankamenty estetyczne i słabe wykończenie , ale czego oczekiwać za niecałe 30tys zł.
~Marcin
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Po przeczytaniu kilku niepoważnych opisów, chcę się podzielić wrażeniami z jazdy próbnej. Samochód prezentuje dobrą relację ceny do oferowanych warunków, jest to tanie auto, więc czego można wymagać.