Lista ocen Dacia Logan I Sedan (145) - Silnik

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafi z Częstochowy
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Ja na samochód w trakcie dotarcia silnika jest całkiem nieźle. Spokojnie wyprzedzam co wolniejszego na drodze, aczkolwiek rajdowy samochód to nie jest :)
~Janas
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Silnik jest dynamiczny mimo, iż jeszcze nie dotarty.Musialem trochę spuścic oleju bo mi za duzo wlali tj. ponad max. Na zerówce jakoś tego nie zauważyli.
~grejfrut70
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
do pracy silnika nie mam zastrzeżeń, może mogłoby być lepsze przyspieszenie, ale ogólnie nie jest to samochód wyścigowy o dużej pojemności
~tomwie
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Przejechane dopiero 600 km, po 300 zaczęło się poprawiać. Na początku porażka, gorzej niż Fela 1,3. Teraz już mogę pomyśleć io wyprzedzaniu.
~darek
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
do pracy silnika nie mam żadnych zastrzeżeń, dość cicha praca, czasami na I biegu ma się wrażenie że silnik zgasł, ale wcześniej jeżdziłem dislem
~Rafał S.
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Poprzednia wypowiedź na tym forum z całą pewnością należy do dealera Chevroleta (nie mam nic przeciwko tej marce). Silnik (wersja 1.4) b. elastyczny
~cotek@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
głośno, ale mocny "z dołu" - nie trzeba kęcić do wysokich obrotów i jedzie :-) Przykład: Seat Ibiza, Opel Astra Clessic, Chevrolet Aveo - nie mają szans...
~Piter
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Silniczek o mocy 75 koni to stanowczo za mało do logana ale jeżeli nie zależy ci na dobrym przyspieszeniu a na wozeniu dupy z miejsca a do miejsca b to polecam
~Mark
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
OK, choc za slaby do tego samochodu. Po zalozeniu LPG zaczely sie zuzywac termostaty. Jeden wystarczal na ok 3 lata.
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I Sedan
5,3
8,9
~S.N
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Samochód taksówka. Jak narazie to tylko wymiana rozrządu przy 100 i 200000 i nic więcej. Pompowtryski, świece żarowe od nowości.
Dacia Logan I Sedan