Ocena kierowcy - Dacia Logan II MCV Facelifting

Rafał, 7 lat temu
Silnik 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Rok produkcji 2017
Dacia Logan II MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : dynamiczny, nie spodziewałem się, że silniczek 90 KM poradzi sobie tak dobrze z tak dużym samochodem
fajne autko za rozsądne pieniądze. Nic nie skrzypi, nic nie irytuje. Jeśli ktoś nie potrzebuje samochodu z fajerwerkami to polecam
elastyczny, dynamiczny silnik, ciężko go "zadusić" - co jest mankamentem benzyniaków.
Trzeba trochę go lepiej wyczuć, bo bez tego potrafi trochę szarpać na jedynce i dwójce jak ruszamy.
spełnia moje oczekiwania - choć zaznaczę, że jestem typem rozsądnego kierowcy a nie driftującego młodzieńca
bez zarzutu. Miałem obawy do fotela, bo we wcześniejszych wersjach narzekali na komfort, ale albo zmienili albo moje 4 litery bardziej pasują do tego typu fotela. Dodam że fotel lekko sprężynuje, ale zarazem dobrze trzyma ciało.
otwieranie okien na drzwiach a nie pośrodku jak to miało w poprzednich modelach. Sterowanie radiem przy kierownicy, tylko nie wiadomo, dlaczego nie można zmienić stacji (jest tylko głośniej/ciszej)
Pozytywnie, choć trzeba kilka kilometrów przejechać aby zaczął grzać
sporo przestrzeni. Nie wspominająć o bagażniku :-)
Nie ma tragedii. Ze względu na budżetowy charakter spodziewałem się, że będzie gorzej. Ale dodam, że jestem spokojnym kierowcą i nie jeżdże bardzo szybko. Przy wyższych prędkościach może być głośniej.
jak na razie rewelacja. Jadę odwiedzić rodzinę (400 km) - podjeżdżam na stację i ... 52 zł :-)
samochód wart swojej ceny - choć nie wybrałem najtańszej wersji
brak
brak