Oceny Dacia Logan II MCV Facelifting

Najnowsze oceny Dacia Logan II MCV Facelifting

~krakus 2
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
Dacia Logan II
Pojazd kupiony do firmy głównie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. 90% trasy jest robione w mieście. W tym segmencie cenowym i wielkościowym, praktycznie nie ma konkurencji. Wyposażenie pojazdu jest adekwatne do ceny i kupując Logana , świadomie podejmowałem decyzję godząc się na takie niskobudżetowe rozwiązania. Mocy i przyspieszenia są wystarczające do jazdy po mieście ale na trasie to już mu brakuje. No cóż - to nie jest Ferrari...
~Paweł S
Dacia Logan II
Słabo. Moim zdaniem auto zawiodło w wielu aspektach . Rozumiem próbę wprowadzenia taniego modelu. Jednak są pewne rzeczy, na których nie można oszczędzać. Na minus: Brakuje mocy oraz komfortu jazdy. Na plus: Oszczędności (ale nieproporcjonalne do jakości jazdy) Pakowność
~Łukasz
Dacia Logan II
W takiej cenie bardzo dobre auto. Szkoda, że nie ma mocniejszych silników nawet za wyższą cenę bym kupił.
~Michal
Dacia Logan II
Auto jak na te pieniądze ok. Nie psuje się, komfort nie najgorszy pojemny bagażnik.
~Andrzej
Dacia Logan II
Dobry jak na swoją cenę, ale nie powala. Nówkę dostałem na weekend na jazdę próbną.
~rafał_synak
Dacia Logan II
to moje trzecie nowe auto i jestem mile zaskoczony. Fakt, że lubię prostotę i daćka właśnie taka jest. Auto tanie i bezproblemowe i z fajnym silniczkiem.
~Kamil
Dacia Logan II
Calkiem wygodne auto, przedewszystkim mnostwo miejsca. Wykonanie wszystkich elementow moze nie jest perfekcyjne, ale za taka cene niema sie do czego przyczepic.
~Rafał
Dacia Logan II
fajne autko za rozsądne pieniądze. Nic nie skrzypi, nic nie irytuje. Jeśli ktoś nie potrzebuje samochodu z fajerwerkami to polecam
~Pl
Dacia Logan II
Na trasie do chorwacji, załadowany pod roletkę i z kompletem pasażerów średnio spalił 6,6 l. Jak na warunki, strome podjazdy gdzie spalanie sięgało 23 l. to wynik całkiem ok. przebieg 5500km. Na podjazdach brakowało mocy, ale przy 140km/h spalał 7l co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Samochód jak na ten budżet wyciszony prawidłowo. Komfort podróży wysoki jak na cenę, którą trzeba za to auto zapłacić. Silnik dynamiczny pod warunkiem, że... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dacia Logan II MCV Facelifting