Oceny Dacia Logan II MCV Facelifting

Najnowsze oceny Dacia Logan II MCV Facelifting

~krakus 2
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
Dacia Logan II
Pojazd kupiony do firmy głównie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. 90% trasy jest robione w mieście. W tym segmencie cenowym i wielkościowym, praktycznie nie ma konkurencji. Wyposażenie pojazdu jest adekwatne do ceny i kupując Logana , świadomie podejmowałem decyzję godząc się na takie niskobudżetowe rozwiązania. Mocy i przyspieszenia są wystarczające do jazdy po mieście ale na trasie to już mu brakuje. No cóż - to nie jest Ferrari...
~Wojtas
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
Dacia Logan II
To doskonałe auto dla rodziny szukającej możliwości prostego przemieszczania się. Było na prawdę tanie (38.900 zł) a za tą cenę miałem klimatyzację, radio z bluetooth etc. Jakość wykonania jest adekwatna do ceny za pojazd, ale faktem jest, że od 4 lat w aucie wymieniłem tylko akumulator (nie licząc oleju czy filtrów)! Szkoda, że już ich nie robią na nowej platformie, bo wymieniłbym na nowszy model...
~Chao
Dacia Logan II
Przed zakupem zastanawiałem się między Dacia, Fiatem Tipo a Peugeot 301. Zdecydowałem się na zakup Logana w wersji MCV i z perspektywy czasu nie mogłem lepiej wybrać. Niskie spalanie, dynamiczny silnik i ta przestrzeń w środku. Za te pieniądze - polecam!
~Paweł S
Dacia Logan II
Słabo. Moim zdaniem auto zawiodło w wielu aspektach . Rozumiem próbę wprowadzenia taniego modelu. Jednak są pewne rzeczy, na których nie można oszczędzać. Na minus: Brakuje mocy oraz komfortu jazdy. Na plus: Oszczędności (ale nieproporcjonalne do jakości jazdy) Pakowność
~Trapolo
Dacia Logan II
Kupione jako zapasowe autko. Troche za duze - teraz kupulbym Sandero. Zawsze sprawne - idealne na krecenie sie w poblizu. Bagaznik potega! Na trasie najbardziej daja we znaki fotele.
~Łukasz
Dacia Logan II
W takiej cenie bardzo dobre auto. Szkoda, że nie ma mocniejszych silników nawet za wyższą cenę bym kupił.
~Michal
Dacia Logan II
Auto jak na te pieniądze ok. Nie psuje się, komfort nie najgorszy pojemny bagażnik.
~Andrzej
Dacia Logan II
Dobry jak na swoją cenę, ale nie powala. Nówkę dostałem na weekend na jazdę próbną.
~rafał_synak
Dacia Logan II
to moje trzecie nowe auto i jestem mile zaskoczony. Fakt, że lubię prostotę i daćka właśnie taka jest. Auto tanie i bezproblemowe i z fajnym silniczkiem.
~Kamil
Dacia Logan II
Calkiem wygodne auto, przedewszystkim mnostwo miejsca. Wykonanie wszystkich elementow moze nie jest perfekcyjne, ale za taka cene niema sie do czego przyczepic.
Dacia Logan II MCV Facelifting