Oceny Dacia Logan II MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW 2016-2019

Dacia Logan II MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Logan II MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW 2016-2019

~Chao
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Przed zakupem zastanawiałem się między Dacia, Fiatem Tipo a Peugeot 301. Zdecydowałem się na zakup Logana w wersji MCV i z perspektywy czasu nie mogłem lepiej wybrać. Niskie spalanie, dynamiczny silnik i ta przestrzeń w środku. Za te pieniądze - polecam!
3,2
~Paweł S
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Słabo. Moim zdaniem auto zawiodło w wielu aspektach . Rozumiem próbę wprowadzenia taniego modelu. Jednak są pewne rzeczy, na których nie można oszczędzać. Na minus: Brakuje mocy oraz komfortu jazdy. Na plus: Oszczędności (ale nieproporcjonalne do jakości jazdy) Pakowność
~rafał_synak
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
to moje trzecie nowe auto i jestem mile zaskoczony. Fakt, że lubię prostotę i daćka właśnie taka jest. Auto tanie i bezproblemowe i z fajnym silniczkiem.
~Kamil
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Calkiem wygodne auto, przedewszystkim mnostwo miejsca. Wykonanie wszystkich elementow moze nie jest perfekcyjne, ale za taka cene niema sie do czego przyczepic.
~Rafał
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
fajne autko za rozsądne pieniądze. Nic nie skrzypi, nic nie irytuje. Jeśli ktoś nie potrzebuje samochodu z fajerwerkami to polecam
Dacia Logan II MCV Facelifting