Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d (75)

1,7
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Wady: Bardzo słaby silnik. Niestety do tej masy pojazdu zbyt słaby. Cichy jak jedzie się bardzo spokojnie. Przy normalnej jeździe robi się głośny. Jako że w tym samochodzie nie ma praktycznie żadnego wygłuszenia to powyżej 80km/h robi się bardzo głośno. Samochód ze względu na hałas nie nadaje się na jazdę po drogach szybkiego ruchu. Dodatkowo przy większych prędkościach auto myszkuje po drodze i nie czuje się bezpiecznie w tym samochodzie....
3,5
~rgr
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Silnik słabo wkręca się na obroty, trochę paliwożerny, i głośny (ale to akurat wina braku wyciszenia - żadnego - ani pomiędzy silnikiem a kabiną, ani pod maską). Za to jest elastyczny. Co do skrzyni - dlaczego ten wsteczny w tych Daciach tak źle wchodzi? (problem znany). Ale generalnie OK, przeszkadza tylko trochę krótkie zestopniowanie. Układ jezdny i zawieszenie dobry, a nawet bardzo dobry jak na polskie drogi. Dosyć twardy (twardszy...
~Stepway
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Kupiłem nowy samochód w salonie, bo nie mam pieniędzy. Jestem zbyt biedny, by wierzyć w okazje. Sparzyłem się kilka razy i straciłem nadzieję by mając 30tyś kupić dobry samochód. Sandero jest drugą Dacią. Pierwsze auto, okazało się najlepszą inwestycją. Postanowiłem powtórzyć ten krok. Nie jestem wymagający, chociaż może czasem zbyt krytyczny. Samochód ma przede wszystkim jeździć i być tani zarówno w eksploatacji, jak i w całokształcie...
~BOGUSŁAW_50
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Jest wygodny, ma bardzo ładny wygląd, w kolorze czerwonym i z linią SUV zwraca na siebie uwagę, z czym niejednokrotnie się spotkałem. Producent jednak przesadził z oszczędnością i zamontował głośniki radia jedynie w przednich drzwiach, z tyłu też by się przydały.
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Ocenę zacznę od bryły auta - elegancki hatchback, z lekko muskularną budową. Wysoki prześwit. W środku mamy dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, bagażnik jak na auto tego typu też jest duży. Jak to wóz z niższego segmentu cenowego - nie powala bogatym wyposażeniem, czy złotymi okuciami. Jednak wersja Laureate ma wszystko co człowiekowi potrzebne do szczęścia - elektryczne szyby, komputer pokładowy, klimatyzację oraz ABS.
~Lawender
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Genialne, przestronne auto miejskie. Przede wszystkim tanie. Wykonanie solidne. Projektanci mogliby poprawić podłokietnik, sterowanie lusterkami czy tylnymi szybami. Klakson - kwestia przyzwyczajenia. Nie mieszkam w stolicy. Nie trąbię. To co wyróżnia markę to sytlistyka nie odbiegająca od obecnej mody i standardów przy wyjątkowo przystępnej cenie.
~tytus
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Samochód jest dobrze zaprojektowany i wykonany ale rażą takie rzeczy jak słabe wyciszenie czy brak termometra. Takie rzeczy nie są ani drogie ani skomplikowane i mam takie poczucie że ten samochód został z niektórych żeczy celowo okrojony tylko dlatego żeby nie był lepszy od samochodów renault.
~wamix
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Mam to, co chciałem: przestrzeń, wyposażenie i niezłą jakość za normalne pieniądze. Nawet gdybym miał więcej kasy kupiłbym to autko, a za resztę sfinansowałbym jakiś fajny wyjazd.
~Moomin
Hatchback 5d 1.5 dCi eco2 88KM 65kW
Auto do pracy, na codzienne dojazdy, bez bajeru i prestiżu, za to proste i praktyczne.4 metry i mały promień skrętu idealny w mieście. Wersja stepway duuużo ładniejsza - ludzie się oglądają a potem robią oczy widząc znaczek Dacii:)Na dziurawej gruntówce z kałużami obśmiejesz zwolenników typowych kompaktów, a także... właścicieli typowych terenówek (bo zapłacili dwa razy drożej). Niezbyt duży bagażnik - raczej nie dla rodzin z małymi dziećmi.
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero I Hatchback 5d
5,3
9,7
3,8
~neuris
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Ogólnie bardzo udane auto w najtańszym segmencie. W sam raz dla młodej rodziny z dzieckiem i psem do poruszania się po mieście (bardzo dobra jak na tej wielkości samochód zwrotność, wysokie zawieszenie) i do wypadów za miasto.
Dacia Sandero I Hatchback 5d