Oceny Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW 2008-2010

Najnowsze oceny Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW 2008-2010

4,1
~DW
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Kupiłem 2 lata temu wersję Stepway. Wewnątrz nic nadzwyczajnego ale z zewnątrz wygląda rewelacyjnie, zwraca na siebie uwagę i wiele osób pyta się co to za auto i są bardzo zdziwieni gdy mówię że to Dacia. Świetnie się jeździ w ruchu miejskim. Dzięki podwyższonemu zawieszeniu widoczność bardzo dobra, bez obawy zbliżam się do krawężników i zjeżdżam na polne drogi. Wygoda przy wsiadaniu i spora przestrzeń wewnątrz, kolega o wzroście prawie 2m...
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Samochód kupiłem w 2017 roku, przez cały okres nigdy się nie popsuł. Wielkim brakiem w moim samochodzie jest brak klimatyzacji. Praktycznie to auto nic w sobie nie ma ale można jakoś go podrasować :) Za taką cenę nie ma co narzekać. Polecam zakup tego samochodu.
~z2010
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
porównując do samochodów (którymi jeździłem): Ford escort, Opel Astra classic, Opel Astra II,Peugeot 206 sw, nie widzę powodów (poza głośnością powyżej 100 km/godz), dla których Sandero było by gorsze od w/w.
~Lawender
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Genialne, przestronne auto miejskie. Przede wszystkim tanie. Wykonanie solidne. Projektanci mogliby poprawić podłokietnik, sterowanie lusterkami czy tylnymi szybami. Klakson - kwestia przyzwyczajenia. Nie mieszkam w stolicy. Nie trąbię. To co wyróżnia markę to sytlistyka nie odbiegająca od obecnej mody i standardów przy wyjątkowo przystępnej cenie.
~Paweł oszczędny samochód bardzo mało pali i jest ładny . poza tym jest tani i trwały wykonany w dobrej jakości Renault \"Dacia\" POLECAM TO AUTO 100% oszczędności naprawdę tani nie psuje się super auto
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
oszczędny samochód bardzo mało pali i jest ładny . poza tym jest tani i trwały wykonany w dobrej jakości Renault \"Dacia\" POLECAM TO AUTO 100% oszczędności naprawdę tani nie psuje się super auto i POZDRAWIAM wszystkich użytkowników DACI SANDERO ORAZ LOGAN ...
~krzysztof
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Bez zastrzeżeń. Miałem mazdę Premacy 2.0 Diesel. Komfort jazdy taki sam. Wsiadania i wysiadania.
~wamix
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Mam to, co chciałem: przestrzeń, wyposażenie i niezłą jakość za normalne pieniądze. Nawet gdybym miał więcej kasy kupiłbym to autko, a za resztę sfinansowałbym jakiś fajny wyjazd.
~tomekoko
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Przy tej cenie po prostu super! Wszystko na naprawdę dobrym poziomie - z wyjątkiem wyciszenia silnika- ale to jest do zrobienia:)
~STEPWAY
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Zarabisty samochód pod wzgledem wyglądu, po zakupie i sprawdzeniu nadal mi sie podoba, co nie zawsze ma miejsce w życiu. Mam STEPWAYA każdy z kim rozmawiam jest pod wrażeniem jego wygladu.
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Spodziewałem się że będzie gorzej. Jak dotąd pozostaję pozytywnie zaskoczony.
Dacia Sandero I Hatchback 5d