Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2008-2010 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAŚKA
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Układ to jedna wielka porażka.Jak na podniesiony samochodzik odczuwa sie silny wiatr i jadące tiry obok.Czuć,że samochodzik jest troszkę za lekki.Kierownice radze trzymać w 2 rekach, samochód odczuje koleiny i wyrzuca z drogi.
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Skręt kół w pełni mnie zadowala. Przyzwyczajony do koreańskiego wspomagania, musiałem się dostosować do trochę ciężej pracującego silniczka wspomagającego skręt kół. Na duży plus zasługuje napewno wysoki prześwit auta.
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Prowadzi się lekko i bardzo równomiernie. Całość bardzo stabilna. Autko ma swoją masę, więc i nie odczuwa się podmuchów wiatru przy wymijaniu się z TIRami.
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Bardzo słychać szum opon podczas jazd.Zawieszenie raczej ok Tylko te szumy podczas toczenia,no ale jakoś przeżyjemy
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Do tego mam największe zastrzeżenia,chociaż jazda po naszych drogach wymaga chyba kosmicznego zawieszenia i odporności.
~Seba899
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Bardzo ładnie wybiera nasze dziurawe drogi. Z uwagi że ma duży prześwit nie ma problemu z parkowaniem.
~Waldek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
żadnych zastrzeżen,jak miło !!,no i te koła 16stki na alusach !
~wat999@interia.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
mały promień skrętu ale wkońcu to juz nie Panda
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Nie mam jak na razie zastrzeżeń
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
5,3